Zavrieť

Porady

Powerpoint vytvorenie prezentácie a prenesenie na iné PC

Mám takýto problém. Vytvoril som si priečinok s obrázkami ,animáciami, pesničkou a videom. Použil som to v prezentácii v programe M.PowerPoint 2007 a uložil vtom priečinku všetko funguje. Kým ten priečinok neskopírujem na kľúč a neprenesiem ho na iné pc s programom taktiež M.PowerPoint 2007. Prepojenia na slide fungujú ako aj všetky obrázky a animácie ale ak chcem spustiť pesničku mp3,wav alebo video wmv nefunguje to. Musím to znova upraviť v tom počítači a tak to pôjde. Kde robím chybu? Môžte mi poradiť? Ak sa to vôbec dá urobiť. Ďakujem za pomoc!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Prepáčte už som na to prišiel sám mp3 alebo iný hudobný formát alebo video formát musia byť presne v tom priečinku kde je prezentácia ak sa mílym a dá sa to aj ináč napíšte budem za radu vďačný

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    antonrosol Pozri príspevok
    Mám takýto problém. Vytvoril som si priečinok s obrázkami ,animáciami, pesničkou a videom. Použil som to v prezentácii v programe M.PowerPoint 2007 a uložil vtom priečinku všetko funguje. Kým ten priečinok neskopírujem na kľúč a neprenesiem ho na iné pc s programom taktiež M.PowerPoint 2007. Prepojenia na slide fungujú ako aj všetky obrázky a animácie ale ak chcem spustiť pesničku mp3,wav alebo video wmv nefunguje to. Musím to znova upraviť v tom počítači a tak to pôjde. Kde robím chybu? Môžte mi poradiť? Ak sa to vôbec dá urobiť. Ďakujem za pomoc!
    Bolo o tom veľa a podrobne popísaného v téme:

    http://www.porada.sk/t30483-zvuk-v-p...wer-point.html

    Powerpoint vytvorenie prezentácie a prenesenie na iné PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.