Zavrieť

Porady

Reklamacia? Stiahnutie tovaru?

Zdravim Vas,

Obraciam sa na Vas s jednym problemom a neviem ako sa k nemu postavit. Situacia je nasledovna:

Rozbieham vlastnu znacku oblecenia pre mladych. Veci sa vyrabaju na Slovensku davam to jednej firme, ktora veci vystrihne da potlacit, zosije a posle mne...tlac toho oblecenia potom len prefakturuje na mna...cize mam fakturu iba od nich a je v nej vsetko aj potlac. Tak isto to bolo aj v tejto zimnej kolekcii vsetko vyzeralo OK. Veci som uz rozviezol do obchodov a pomaly sa predavaju. Prisiel som vsak na to ze na jednom druhu mikin je potlac totalne nekvalitna a zijde uz po prvom prani! Zistilo sa ze za to mozu ti tlaciary nakolko im odisla nejaka sucast zapekacej pece takze farba nedzri ako by drzat mala! A neviem co teraz s tym! Je to najhorsia vec co sa mohla stat nakolko zacinam a moze mi to poskodit dobre meno! Navyse chyba je na mikinach ktore sa najviac pacia a najviac idu na odbyt..niektore sa uz dokonca aj predali!! Je to patova situacia nakolko firma ktora to sije za nic nemoze a odmieta zodpovednost tlaciary sice zodpovednost prijali no ponukli mi ze mikiny opravia...Neverim vsak tomu, ze sa to da opravit tak aby to nebolo vidno (jednu uz opravovali a je to vidno). Naviac sposob akym to chcu opravit nie je kvalita aku som od nich pozadoval. Zmluvu medzi sebou nemame ziadnu ...mam akurat FA. Neviem co teraz kedze sa blizia vianoce a ludia budu viac nakupovat cize stiahnutie z obchodov a oprava by zabrala isty cas (prave ten vianocny) + ako som spominal kvalita tej opravenej potace uz nie je to co som pozadoval. K tomu postovne a to vsetko bude nieco stat. Ak to vsak nestiahnem poskodi mi to meno hned na zaciatku! Ale zas ak by som to stiahol a vymahal vratenie penazi nebol by som na tom stratovy...je to patova situacia neviem ako to vyriesit...pomozete?

PS: FA sice mam ale este som je nezaplatil.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Reklamacia? Stiahnutie tovaru?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.