Zavrieť

Porady

Zablokovane data "D"

Zdravim poradakov,stala sa mi taka vec ze som v"Nazvy skupin alebo mena pouzivatelov:"nieco vymazal a teraz nemozem otvorit data "D".Da sa to neakko vratit spat,opravit? Pozrite si prilohu je tam okno co mi vyskoci po pokuse otvorit "D"-cko a aj to kde som to vymazal.Dakujem.
Snímka.jpg  
Snímka3,.jpg  
1/1
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
kovajo Pozri príspevok
Zdravim poradakov,stala sa mi taka vec ze som v"Nazvy skupin alebo mena pouzivatelov:"nieco vymazal a teraz nemozem otvorit data "D".Da sa to neakko vratit spat,opravit? Pozrite si prilohu je tam okno co mi vyskoci po pokuse otvorit "D"-cko a aj to kde som to vymazal.Dakujem.
Ten disk D: je samostaný HDD v PC, alebo je to len logická jednotka? ALebo inak sa spýtam - v PC máš jeden disk, ktorý je rozdelený na C: a D:, alebo máš 2 disky, z ktorých jeden je C: a druhý je D:?

Ak máš na D: disku nejaké dáta, ktoré potrebuješ, vyber ten disk D: (alebo ak máš len jeden, tak ten) a daj ho do iného PC. Ak sa ani tam nebude dať dostať na disk D:, je to problém. Ak sa tam dostaneš, presuň si dáta na C: (alebo ak je samostatný disk, tak skopíruj na iný disk) a vráť disk späť. V tvojom PC ho potom skús preformátovať, ak pôjde.

Presný postup ti neviem povedať, bude treba vyskúšať všetko možné, aby sa to spojazdnilo.

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
kovajo Pozri príspevok
Zdravim poradakov,stala sa mi taka vec ze som v"Nazvy skupin alebo mena pouzivatelov:"nieco vymazal a teraz nemozem otvorit data "D".Da sa to neakko vratit spat,opravit? Pozrite si prilohu je tam okno co mi vyskoci po pokuse otvorit "D"-cko a aj to kde som to vymazal.Dakujem.
Inak milujem, keď niekto "niečo" vymaže, prepíše a potom sa čuduje, že mu "niečo iné" nefunguje. Hlavne, že "niečo" zmenil a ani nevie čo....

A potom .. . poraďáci hádajte, čo som vymazal...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.