Zavrieť

Porady

Znalec na posudenie eurookien pri reklamacii

Dobry den.
Nechali sme si vyrobit a namontovat eurookna. Po namontovani sme zistili, ze s ich kvalitou nebude vsetko v poriadku. Vyrobca eurookien nase namietky a reklamacie ignoruje a preto by sme potrebovali najst znalca, ktory nam vypracuje posudok na zhotovene eurookna , na zaklade ktoreho si budeme moct uplatnovat reklamaciu. Sme z
Nitry ale za kazdu dobru radu budeme vdacni.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár. 220870
Nejaký ten kilometer už mám po stavbách nabehané.tzv,Eurookno som ešte v najvyššej kvalite nevidel.
Dada Pozri príspevok
A ako sa tá nekvalita prejavuje?
Nekvalita na okne sa prejavuje tym, ze silikonove tesnenie medzi sklom a oknom je nedostacujuce. Na niektorych miestach je dokonca v takej minimalnej hrubke ze neprilieha ani k ramu okna.
Takze vyzrazana voda nema moznost stekat dole ale ostava medzi sklom a ramom okna.
220870 Pozri príspevok
Nejaký ten kilometer už mám po stavbách nabehané.tzv,Eurookno som ešte v najvyššej kvalite nevidel.
To mi je jasne, ale ja som nevidela ani plastove okno v super kvalite. Preto sme sa rozhodli pre eurookno.
Vsetko by bolo v poriadku, tu ide hlavne o silikonove tesnenie medzi sklom a ramom okna. Je nedostacujucu, a koncenzovana voda nema moznost stekat z okna dole, teda ostava medzi sklom a ramom okna. Tesnenie na niektorych miestach je tak strasne malicke, ze nedolieha od skla ani na drevenny ram.
mmaarreekk Pozri príspevok
ako sa volá tá firma?
To ako sa ta firma vola je myslim teraz jedno nie?

Znalec na posudenie eurookien pri reklamacii

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.