Zavrieť

Porady

Tahiti Plus od Prodomu

Chcel by som sa Vás všetkých opýtať čo si myslíte o tomto projekte RD.
http://prodom.sk/?p=projekty&project=300
Zaujalo ma najmä to že svojou kompozíciou pripomína Bungalov a s garážou a v cene na kľúč ktorú uvádzajú je neporovnateľne lacnejší. Páči sa mi jednoduchá štruktúra a pri svojpomocnej stavbe nenáročnosť pri realizácii. Zaujímajú ma všetky vecné názory a pripomienky čo by ste na tomto dome zmenili alebo vylepšili ak by ste si ho vybrali vy. Alebo prečo by ste si ho nevybrali alebo naopak, v čom je oproti ostatným projektom lepší.
Za všetky rady a názory ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    ja by som ho predĺžil na obdĺžnik. Ten výklenok na ľavej strane sa mi moc nepáči. Len pridanie si roboty. Dorovnaním sa ti zväčší aj kuchyňa a izby.Predĺžil by som aj garaž a do nej umiestnil tecnickú miestosť lebo inak ju nikde nevidím. Iba kotol v kúpeľni a mne osobne sa to moc nepáči.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    ta vysunuta spalna je tam dost nestastne. pod tym nazvom som cakal nieco ine . kotol je za dverami, v kupelni je pracka.
    Naposledy upravil alltracboy : 03.01.11 at 11:42

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Veru, ta vysunuta spalna to predrazi - lepsie by bolo natiahnut izbu a kuchynu o toho 1,2 metra. Aj vysunuta predsien+garaz to komplikuje. Ak to vyslovene nie je "projekt Tvojich snov", tak najdi nieco jednoduchsie. Ja mam Prodom Bungalow 22, a tiez je to zbytocne zlozite.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    ja by som uz napriklad katalogovy projekt nebral. vacsinou su dost odflaknute a na postavenie domu nepotrebujes nejaky super detailny projekt, hlavne ak si s projektantom v kontakte. Ja som myslel ze katalogovy projekt sluzi na svojpomocnu vystavbu. nakoniec aj tak vacsinu prac spravia murari podla skusenosti. Napriklad ja v projekte nemam presne popisane kde a ako tahat potrubia, v akych vyskach idu von a pod. proste som od toho cakal viac. Radsej zaplatit dobre premysleny projekt kde si ty urcis co kde ako chces a ake materialy pouzijes ako platit nejaku zlataninu, ktoru este aj tak bude teba prekreslovat, lebo tam spravis zmeny

    Tahiti Plus od Prodomu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.