Zavrieť

Porady

kuchynsky drez

Chcem si kupit nerezovy drez do kuchynskej linky , len neviem aky rozmer ma mat drez , skrinka pod drez je dvojdverova a rozmer 800 x 810 x 600 mm,
mozte mi dat link na nejaky drez ktory mi tam bude pasovat pripadne napisat romer ? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    neporadím ti v otázke, ale pri rozhodovaní nad typom sa treba aj rozhodnúť akým spôsobom budeš mať riešenú batériu. Ja som kúpila drez bez otvoru na bateriu, ale sú aj s otvorom.
    k zadaniu - pri tejto šírke skrinky máš podľa mňa jediné kritérium - vkus, čo sa ti páči.
    potrebný otvor sa vyreže do pracovnej dosky.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Ten otvor je dost velky. Je uz len na tebe aky si vyberies, ci s odkladacim priestorom, bez, aky rozmer...

    No samozrejme vychadzam z toho ze este nemas dieru do pracovnej dosky spravenu

    http://www.franke.sk/web/client/3w_f...ial&code=Nerez

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    whiscool Pozri príspevok
    Chcem si kupit nerezovy drez do kuchynskej linky , len neviem aky rozmer ma mat drez , skrinka pod drez je dvojdverova a rozmer 800 x 810 x 600 mm,
    mozte mi dat link na nejaky drez ktory mi tam bude pasovat pripadne napisat romer ? dakujem
    Drezy sa kupujú podľa šírky spodnej skrinky, nad ktorou majú byť. Šírka dosky sa berie štandardne 60 cm. Skrinky môžu mať šírku napr. 40, 45, 50, 60, 80 cm a prípadne na rohovú skrinku 90x90 cm. Výška skrinky je nepodstatná. Takže ty na skrinku 80 cm môžeš dať prakticky ktorýkoľvek drez (okrem rohového 90x90). Existuje veľa výrobcov. Pozri napr. sem:

    http://www.blanco.sk/drezy/nerezove-drezy/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.