Zavrieť

Porady

email do zahraničia

Prosim o radu. Z rôznych adries sa pokúšam poslať mail do zahraničia. No ani z jednej to nejde. Vždy sa mi to vráti a vypisuje, že doména sa nenašla. Nechápem ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    adresa je určite správna ,

    akurát problém može byť v tom, že mailová adresa tak ako ju Ty zadávaš može byť nekompletná, alebo naopak,je v nej nejaké znamienko, znak naviac.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    clare11 Pozri príspevok
    Prosim o radu. Z rôznych adries sa pokúšam poslať mail do zahraničia. No ani z jednej to nejde. Vždy sa mi to vráti a vypisuje, že doména sa nenašla. Nechápem ...
    Inak zaujímavé zadanie témy

    posielanie e-mailov DO ZAHRANIČIA .

    Keďže elektronicka pošta je posielaná medzi servermi World Wide Web-u

    celosvetovej siete Internet

    čo je potom "zahraničie" ???

    Existuje ešte jedna alebo viac paralelných WWW sietí ?

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Jednoznačne zlá adresa, alebo zle zadaná. Mne vypisuje toto:

    Email Address Syntax is correct
    Connecting to j.mx.mail.yahoo.com worked

    clare11 je offline (nepripojený) clare11

    clare11
    A v tej druhej adrese, že je platná. Tak potom prečo mi na to nejde nič poslať. Posiella som z gmail na ymail.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Urcite mas nejakych znamych, ktory vlastnia nejaku mailovu schranku. Skus poslat mail im a ak im dojde, tak ta adresa na ktoru posielas neexistuje, alebo ma problem server na ktorom ta adresa je, alebo je nekorektne napisana

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    "No MX resource records found" znamena, ze mailserver na takej domene neexistuje... Alebo ze taka domena vobec neexistuje. Zrejme mas preklep v tej casti za @.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    clare11 Pozri príspevok
    A v tej druhej adrese, že je platná. Tak potom prečo mi na to nejde nič poslať. Posiella som z gmail na ymail.
    ymail doména nie je, je to označenie mailovej schránky v Yahoo. Nenapísala si, aká je tá adresa, ale bude to niečo: .......@yahoo.com

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Moja dcéra má funkčnú adresu @ymail.com,alebo pred časom určite fungovala.Utvorená na yahoo.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Upravujem -teraz som sa presvedčil na verifity email address že ymail.com funguje.
    Naposledy upravil Taserda : 13.01.11 at 14:05

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ja som sa raz takto potrápil s adresou všetko zadané dobre len som za adresou stláčal medzerník to nem dobre
    Urcite adresa nie je platna. Preskusaj si e-mail, posli napriklad mail sam sebe. Pri mailoch je jedno ci to posielas u nas alebo kamkolvek vo svete..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.