Zavrieť

Porady

Stravné na školení

Prosím poraďte, keď som bola na školení OMEGA, dali mi tam faktúru na 1190,- Sk (1000,- Sk + 190,- Sk dph) a predmet fakturácie: "Užívateľské školenie k programu Omega". Ale ja viem, že v tom je aj obed. Ako zaúčtovať faktúru a ako sa vysporiadať so stravným? Stravný lístok na ten deň nepoužijem, ale neviem si dať rady s faktúrou a ako krátiť stravné, atď. Školenie bolo od 9.00 hod. do 14.00 hod., jeden deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Natka
    Prosím poraďte, keď som bola na školení OMEGA, dali mi tam faktúru na 1190,- Sk (1000,- Sk + 190,- Sk dph) a predmet fakturácie: "Užívateľské školenie k programu Omega". Ale ja viem, že v tom je aj obed. Ako zaúčtovať faktúru a ako sa vysporiadať so stravným? Stravný lístok na ten deň nepoužijem, ale neviem si dať rady s faktúrou a ako krátiť stravné, atď. Školenie bolo od 9.00 hod. do 14.00 hod., jeden deň.
    Ak na faktúre je uvedené iba školenie, tak účtuješ len to.

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    Natka
    Ďakujem. A stravné vyúčtujem v hodnote 80,- Sk na cesťáku?
    ano, keď to bolo do 12 hod. Samozrejme, že na stravný lístok potom zamestnanec nemá nárok.
    Naposledy upravil emily : 05.12.05 at 12:55

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Natka
    Ďakujem. A stravné vyúčtujem v hodnote 80,- Sk na cesťáku?
    Ak dáš cesťák, tak potom už nie je nárok na stravenku.

    Stravné na školení

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.