Zavrieť

Porady

WTF? Windows 7 pre NB

Asi pol roka mám nový NB, kúpil som ho v riadnej predajni komplet aj s operačným systémom a teraz sa mi v pravom dolnom rohu objavila správa:

Windows 7
Build 7600
This copy of Windows is not genuine

Čo to má znamenať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Twoflower Pozri príspevok
    Asi pol roka mám nový NB, kúpil som ho v riadnej predajni komplet aj s operačným systémom a teraz sa mi v pravom dolnom rohu objavila správa:

    Windows 7
    Build 7600
    This copy of Windows is not genuine

    Čo to má znamenať?
    A nemáš na NB niekde na spodku nálepku originality systému s registračným kódom? Možno tento kód treba zadať do systému, aby si ho registroval a tým pádom sa stane legálnym (možno máš len skúšobnú verziu).

    Twoflower je offline (nepripojený) Twoflower

    Twoflower
    Áno je tam - ak máš na mysli Product key. Ešte tak zistiť kam ho zadať...

    Hmmm... hlásenie zmizlo - dúfam, že sa už neobjaví.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Twoflower Pozri príspevok
    Asi pol roka mám nový NB, kúpil som ho v riadnej predajni komplet aj s operačným systémom a teraz sa mi v pravom dolnom rohu objavila správa:

    Windows 7
    Build 7600
    This copy of Windows is not genuine

    Čo to má znamenať?
    Niekedy predavači v PC predajni nainštalujú windows aby nebol prázdny NB ,alebo PC ,samozrejme nie legálny windows.Stáva sa, málokedy ,že aj windows zblbne .

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Vlado40 Pozri príspevok
    Niekedy predavači v PC predajni nainštalujú windows aby nebol prázdny NB ,alebo PC ,samozrejme nie legálny windows.Stáva sa, málokedy ,že aj windows zblbne .
    Alebo to skor robia tak, ze robia image Windows na viacero rovnakych PC, aby nemuseli stale instalovat windows (je to rychlejsie) a potom nezmenia key a ludia sa potom cuduju preco maju nelegalny win.

    WTF? Windows 7 pre NB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.