Zavrieť

Porady

Velke izbove rastliny

Potrebovala by som poradit, aku velku rastlinu by som si mala kupit do obyvacky na vyplnenie volneho priestoru v kute . Cez den je tam dost svetla a nie je tam prievan. Idealne, keby nebola velmi narocna a nerastla prilis rychlo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

    lusielaL
    Mne sa paci aj dracena.Minule prave v telke davali o tom co sa hodi do rohu,tak napr.aby to nebolo pichlave,zo zivota-kamaratke tak dost vazne na cas poskodila oko palma z pichlavym zakoncenim ked sa pri nej zohla-,dalej ze by kvôli estetike nemala byt ovela vyssia nez sedacka,ale myslim ze toto je vec vkusu.A dracena myslim ze je prave vhodna ku televizoru-pohlcuje ziarenie.
    Naposledy upravil lusielaL : 19.01.11 at 17:11

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Elena33 Pozri príspevok
    Potrebovala by som poradit, aku velku rastlinu by som si mala kupit do obyvacky na vyplnenie volneho priestoru v kute . Cez den je tam dost svetla a nie je tam prievan. Idealne, keby nebola velmi narocna a nerastla prilis rychlo.
    Ja by som doporučovala napr. lopatkovec. Je naozaj nenáročný a poskytne vždy pekný pohľad pri hodnotení izby. Mám s ním skúsenosti a ešte ma nikdy nezradil. A do kúta je priam výborný.
    http://zahrada.artmama.sk/content/lopatkovec-pomoc

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Pripadne bananovnik .... je hodne nenarocny na starostlivost a vdacne rastie, ak ma dost priestoru.

    Velke izbove rastliny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.