Zavrieť

Porady

Vyhlásenie na zdanenie príjmov FO

Prosím vie mi niekto poradiť, kde dať zamestnancom podpísať vyhlásenie, že v skutočnostiach uvedených vo vyhlásení nedošlo k zmenám, keď majú vypísané všetky štyri kolonky? Dať im nové vyhlásenie? Prefotiť 3 a 4 stranu? Ako to prosím riešite? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Nové vyhlásenie.

    Xantypa je offline (nepripojený) Xantypa

    Xantypa
    Vypísať celé? A aký dátum na str.2 kde sa uvádza dátum nástupu do zamestnania? Či nevypisovať?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Xantypa Pozri príspevok
    Vypísať celé? A aký dátum na str.2 kde sa uvádza dátum nástupu do zamestnania? Či nevypisovať?
    Nie, toto nevypisuješ, veď ho predsa už máš, toto nové je len pokračovaním predošlého.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Na strane 2 sa neuvádza dátum nástupu, ale dátum podpisu.

    L-M je offline (nepripojený) L-M

    L-M
    Prosím Vás netrebbalo dať podpísať na rok 2011 už nové tlačivo, ktoré je uverejnené na stránke drsr? Pozerala som ho a je tam zmena v tom poučení ohľadne nezdaniteľných častí.
    Alebo je platné ešte to staré?
    A ešte nestačí podpis zamestnanca ?- dakedy tam bola kolonka aj pre mzdárku ale už dávnejšie nie je.

    Ďakujem veľmi pekne

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    L-M Pozri príspevok
    Prosím Vás netrebbalo dať podpísať na rok 2011 už nové tlačivo, ktoré je uverejnené na stránke drsr? Pozerala som ho a je tam zmena v tom poučení ohľadne nezdaniteľných častí.
    Alebo je platné ešte to staré?
    A ešte nestačí podpis zamestnanca ?- dakedy tam bola kolonka aj pre mzdárku ale už dávnejšie nie je.

    Ďakujem veľmi pekne
    NIe, netrebalo. Ak na starom je dosť miesta, žiadne nové nie je potrebné.

    L-M je offline (nepripojený) L-M

    L-M
    Tweety Pozri príspevok
    NIe, netrebalo. Ak na starom je dosť miesta, žiadne nové nie je potrebné.
    Ďakujem veľmi pekne, staré mám podpísané, len ma zmiatlo to nové na stránke drsr.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    L-M Pozri príspevok
    Ďakujem veľmi pekne, staré mám podpísané, len ma zmiatlo to nové na stránke drsr.
    To ťa nemá čo zmiasť, to je pre tých, ktorým staré došlo, alebo došli noví zamestnanci.

    Vyhlásenie na zdanenie príjmov FO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.