Zavrieť

Porady

MRP- kódy DPH súrne

prosím surne, ktorý kód DPH mám použiť v MRP, ak potrebudem tovar na vstupe a zároveň na výstupe r. DPH 7,8,21
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    kimart Pozri príspevok
    Dodanie EU, dávam kód 49, no DPH tlačiva mi to nedáva tak ako potrebujem, prosím poraďte

    Ak pri zadávaní faktúry uvedieš aj sadzbu DPH, tak ti to zobrazí aj v DPH priznaní.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Pri zadávaní faktúry dáš kód 49 a keď vypĺňaš položky faktúry, dáš sumu a k nej dáš aj sadzbu DPH a následne Ti to načíta do DPH priznania - musíš dať aby Ti vystavilo nové DPH priznanie.

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    Dodanie EU, dávam kód 49, no DPH tlačiva mi to nedáva tak ako potrebujem, prosím poraďte

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    kimart Pozri príspevok
    Dávam sadzbu DPH aj kód 49 a nedáva mi to do tlačiva DPH
    Vyskúšal som to, a mne dáva bez problémov. Zadávaš aj kurz zahraničnej meny?

    MRP- kódy DPH súrne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.