Zavrieť

Porady

liečba nezhubných cýst

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Má niekto z vás skúsenosti s liečením nezhubných cýst v prsníku pri tzv. mastodýnii? Ak áno, čo sa môže užívať a hlavne niečo prírodné a účinné.
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kalkulka
Má niekto z vás skúsenosti s liečením nezhubných cýst v prsníku pri tzv. mastodýnii? Ak áno, čo sa môže užívať a hlavne niečo prírodné a účinné.
Dobré je homeopatikum MASTODYNON, cena okolo 500.-
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jaja99 jaja99

jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

Ahoj!
Neviem čo to je matodýnia, ale s liečením nezhubných cýst v prsníku mám veľmi dobrú skusenosť. Moja známa mala takéto cysty a v priebehu 3 mesiacov jej zmyzli. Používala retiazku z magnetitu (prírodný kameň s prírodnou magnetickou silou) a pila Pi vodu prefiltrovanú cez vodný systém. Pozdravuje Katka
0 0
JankaV JankaV

JankaV je offline (nepripojený) JankaV

Vrele doporučujem Mastodynon, ale užívať ho treba ako homeopatikum a nie ako obyčajné kvapky. Potom to nezaberá. To je moja skúsenosť.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Aká je to filtrácia cez vodný systém?
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Aký je rozdiel medzi obyčajnými kvapkami a homeopatikom. Užívanie kvapiek Mastodynon - na krabičke písalo, že je to homeopatikum, nepomohlo. Cysty ešte viac narástli. Tak skúšame pupalkový olej.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Poradíš mi, kde sa dá taká retiazka kúpiť? Nekupuje sa náhodou tam, kde predávajú rôzne kamene, napr. ametyst, achát atď?
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Chcem všetkým povedať, že pupalkový olej zabral. Cysty zmizli. Fakt som cítila ako v mojom tele pracuje. Aspoň na začiatku. Vrelé odporúčam. Je dobrý aj na iné neduhy.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Môžem Ťa poprosiť na čo všetko je ten pupalkový olej dobrý? Vopred vďaka.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Všeobecne je na ochranu buniek v organizme. Udržiava správnu hladinu cholesterolu, vyrovnáva krvný tlak a ešte viac vecí tam je písaných, ale teraz ma akosi nenapadajú. Ale môžem potvrdiť, že som sa cítila akosi plná energie, keď som ho brala. Mimochodom je v tobolkovej forme, ale aj ako tekutina - olej. Skús si cez vyhľadávač Google vyhľadať pupalka dvojročná, tam ti toho píše viac. Je dobrá pri metabolických poruchách pre cukrovkárov a pod. Dočítaš sa tam toho viac.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ty si to užívala ako tobolky? Kúpila si ich v lekárni?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elenka tu si prečítaj o Púpalkovom oleji

http://www.jasmin.sk/femiglandin_gla.htm




Daj si cez www.google.sk Púpalkový olej , alebo Púpalka a je tam veľa zaujímavého čítania .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5
Elenka tu si prečítaj o Púpalkovom oleji

http://www.jasmin.sk/femiglandin_gla.htm
ZItka ďakujem pekne. Aj Ty máš s pupalkou nejaké skúsenosti? Kedysi bola asi v receptári jedna pani, ktorá sa venovala výrobe kozmetiky výlučne z pupalky. Vtedy som o nej /o pupalke/počula prvý raz. Dokonca neviem či z kvetov nerobila aj odvar na vlasy. Proste do každej kozmetiky - pupalka. Vraj to robila už jej stará mama a vrelo doporučovala. Ale ovtey som už o tej pani nepočula. Myslím, že pochádzala niekde z Čiech. Ale to bolo skutočne už veľmi dávno.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Elena Navrátilová
Ty si to užívala ako tobolky? Kúpila si ich v lekárni?
Áno, kúpila som v lekárni a aj v Californii fitnes.
0 0
Jarka Jarka

Jarka je offline (nepripojený) Jarka

kalkulka Pozri príspevok
Má niekto z vás skúsenosti s liečením nezhubných cýst v prsníku pri tzv. mastodýnii? Ak áno, čo sa môže užívať a hlavne niečo prírodné a účinné.
Mne po zisteni cyst lekarka doporučila výživový dolnok INDONAL, mate niekto skúsenosti s užívanim a či vám pomohol?
0 0
Badko Badko

Badko je offline (nepripojený) Badko

Ja som brala INDONAL a po troch dňoch som mala takú reakciu - na niektorú zložku, že som sa vyhádzala a svrbelo to ešte po vysadení dva týždne.
Zo záujmom som si prečítala čo sa tu píše, lebo cysty mám už roky a zatiaľ mi nič nezabralo, akurát na budúci týždeň idem na zákrok - idú mi ich zase vyberať.
Skúsim ešte ten PUPALKOVÝ OLEJ - uvidím či nebudem zase alergická.
0 0
Jarka Jarka

Jarka je offline (nepripojený) Jarka

Ja užívam INDONAL uz asi mesiac, zatial nemam žiadne ťažkosti, uvidim po kontrolnom sone ale to bude až o koncom roka. Pokial sa da vyhnuť operacii, treba skusit ako sa povie všetko.
0 0
kaivorus kaivorus

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac
mám veľmi dobré skúsenosti s inými prírodnými produktami.najskôr treba zistiť čo ich tvorbu podnecuje.
Jano
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

kalkulka Pozri príspevok
Chcem všetkým povedať, že pupalkový olej zabral. Cysty zmizli. Fakt som cítila ako v mojom tele pracuje. Aspoň na začiatku. Vrelé odporúčam. Je dobrý aj na iné neduhy.
Aké dávky pupalkového oleja si brala, ako dlho? Dnes som si kúpila. Návod 1-2 tob. 1-3 krát denne. Vitamín E - celodenná dávka obsiahnutá už v 1 tobolke. Pokiaľ by som brala 6 tob. denne, prekračujem vit. E šesťnásobne
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Oenothera Biennis - pupalka dvojročná
Naposledy upravil bettylou : 13.08.10 at 09:01
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
kaivorus Pozri príspevok
mám veľmi dobré skúsenosti s inými prírodnými produktami.najskôr treba zistiť čo ich tvorbu podnecuje.
Jano
A toto odkiaľ zistím? Keď to ani lekári nevedia. A určite k tomu prispieva aj stres, ktorý zažívam denne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať