Zavrieť

Porady

liečba nezhubných cýst

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Má niekto z vás skúsenosti s liečením nezhubných cýst v prsníku pri tzv. mastodýnii? Ak áno, čo sa môže užívať a hlavne niečo prírodné a účinné.
Usporiadat
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Tweety Pozri príspevok
Dobré je homeopatikum MASTODYNON, cena okolo 500.-
Na mňa to nemalo žiaden účinok, ani Agnucaston.
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

ahojte
no neviem ci davam otazku spravne viem ze je to tu hlavne o prsnikoch ale ked vas tu je tolko tak som sa chcela opytat na nezhubnu cystu v maternici.
No teda mala som 2 krat mimomat. tehotenstvo a vzdy bol plod uchyteny skoro na tom istom mieste. Teraz my lekar zistil, ze v tom mieste mam malu cystu o velkosti 9 milimetrov a tvarovo je to skor ako jazva nez cysta, ale ze je to nezhubne a nemam sa coho bat. lekar povedal staci kazdy rok to kuknut ultrazvukom ci sa tam nieco nedeje. Otvarat ma nechcu lebo koli srdcu je u mna vzdy velke riziko dat narkozu a normalne lieciva mozem uzivat len po dokladnych testoch na pecen lebo ta my co sa vstrebavania tyka mrzne jak windows. A tie testy su sami o sebe take unavne ze skor skolabujem na ne ako na chorobu
Mate s tym niekto skusenost, co s prirodnych lieciv je na to dobre ?
dakujem
0 0
Jarka Jarka

Jarka je offline (nepripojený) Jarka

Dnes som absolvovala kontrolne sono a zial Indonal u mna nezabral, skusim spominanu pupalku ak by bol lepsi vysledok, kazdy sme iny a nas organizmus inak reaguje.
0 0
anika567 anika567

anika567 je offline (nepripojený) anika567

ako sa dá zistiť,čo ich tvorbu podnecuje?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Na cysty je dobre aj natierat ich doma vyrobenou nechtikovou mastou.

Najlepsie je naniest mast na noc, na to napr.zlozenu bavlnenu vreckovku a obviazat, ci inak upevnit.
Cysty sa po case vstrebu.
odskusane :-)

http://www.zdravie.efekt.sk/nechtiklekarsky.html
2 0
anika567 anika567

anika567 je offline (nepripojený) anika567

dakujem za radu,vyskusam
0 0
Tibor Mikula Tiborr Tibor Mikula Tiborr
dobry den volam sa janka mam 23 rokov a pred tyzdnom mi nasli na vajecniku vodnu cystu a odporucili mi uzivat megaenzymy chcela by som sa spytat ci s nimi niekto ma niejake skusenosti ci pomohly alebo ci mi nieco neodpurucite dakujem vam
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať