Zavrieť

Porady

Eshop s trvanlivým pečivom

Zdravím vás,
chcel by som sa spýtať, čo potrebujem na internetový predaj produktov na konzumáciu. Konkrétne by šlo o trvanlivé pečivo zabalené v nepriepustných sáčkoch. Piekla by ich iná firma, ja by som bol len jej odberateľ a následný predajca konečnému spotrebiteľovi. Potrebujem na to niečo špeciálne, ako napr. povolenie z hygieny?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Kedže budeš predávať potraviny,potrebuješ aj súhlas hygieny. Zájdi na hygienu,predostri im svoj podnikatelský zámer a dajú ti zoznam čo musíš splnať.

    http://www.dolceta.eu/slovensko/Mod1...stpotravin.pdf

    jakub89 je offline (nepripojený) jakub89

    jakub89
    Vďaka dan,
    bol som na hygiene a odpoveď ma celkom zarazila. Povedali mi, že predaj potravín cez internet je americký trend a v európskej únií sa potraviny cez internet predávať nesmú. Videl som už množstvo eshopov s potravinami. Vie niekto o tom niečo? Je to pravda, alebo som narazil na odborníčku?

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    podľa mňa si narazil na odborníčku, nakoľko sa normálne predávajú aj výživové doplnky, vitamíny, proteíny, gajnery atď...
    Proste deklarovať to ako výživové doplnky... takisto som videl predaj čokolády cez internet, vína atď... to sú hádam tiež potraviny, nie ???

    a pizza objednaná cez internet nie je náhodou tiež potravina ??

    jakub89 je offline (nepripojený) jakub89

    jakub89
    Vďaka Nandrolon,
    neviem ako je to u ostatných či to povolenie získali, alebo to robia na vlastné riziko. No pochybujem, že by to bolo vyslovene zakázané a nedalo sa to nejak obhájiť.
    Teraz len neviem ako ďalej nakoľko mi to povedali tí, od ktorých potrebujem to povolenie.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    jakub89 Pozri príspevok
    v európskej únií sa potraviny cez internet predávať nesmú
    co to je za nezmysel toto keby mi povie ta osoba tak neviem ci tam este pracuje.

    Eshop s trvanlivým pečivom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.