Zavrieť

Porady

Seriózny človek na spoluprácu

Pekný večer. Touto cestou hľadám seriózneho človeka, ktorý by bol ochotný investovať určitú čiastku voľných finančných prostriedkov.

Nejedná sa o žiadny šialený nápad s tisícnásobným výnosom v krátkej dobe. To určite nie, zelenú ma seriózna spolupráca. Veľmi v skratke jedná sa o zlepšenie prostredia pre talentovaných ľudí, ktorí v súčasnej dobe bohužiaľ nemajú vytvorené prostredie na zlepšovanie ich kvalít a záujmov.

Bavíme sa o populárnom športe, ktorí je zatiaľ na Slovensku v plienkach avšak má budúcnosť. Budúcnosť vo forme reprezentácie krajiny a postupnom vylepšovaní kvalít našich ešte "začiatočníkov".

Samozrejme všetko s maximálnym zabezpečením.

V prípade záujmu alebo bližších otázok ma prosím kontaktujte formou e-mailu na adrese:
ands@centrum.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    PS: Peniaze investované do rozvoju športu nie sú nikdy zbytočne vyhodené !!![/QUOTE]

    Pre toho športovca určite nie, ani pre jeho blízkych, ale pre úplne cudzieho človeka, ktorý je rád, že je rád, to veru nie je. Ale držím palce, nech sa to podarí.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    ANDS Pozri príspevok
    S tvrdením, že všetko má na Slovensku budúcnosť možem iba súhlasiť. Avšak pravdou zostáva fakt, že úspech budúcnosti treba v začiatkoch podporiť v čo najäčšej možnej miere.

    Tento prípad je finančne náročný a preto sa hľadajú voľné finančné prostriedky aj takouto cestou...
    Aby si nestratil ilúzie, tu určite nenájdeš človeka, ktorý by bol ochotný vraziť peniaze do koša. A tým košom šport je, je to bezodná nenásytná mašina, ktorá len žerie a vložené investície sú len dobrým pocitom. Skús zájsť do Smotánky...

    ANDS je offline (nepripojený) ANDS

    ANDS
    Tá nie je až taká podstatná, mal som niečo napísané v množnom čísle a potom som to zmenil.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Všetko ma na Slovensku budúcnosť, nielen šport ..... len tie voľné finančné prostriedky nie sú a v blízkej budúcnosti na Slovensku ani nebudú.

    ANDS je offline (nepripojený) ANDS

    ANDS
    hubatá Pozri príspevok
    Všetko ma na Slovensku budúcnosť, nielen šport ..... len tie voľné finančné prostriedky nie sú a v blízkej budúcnosti na Slovensku ani nebudú.
    S tvrdením, že všetko má na Slovensku budúcnosť možem iba súhlasiť. Avšak pravdou zostáva fakt, že úspech budúcnosti treba v začiatkoch podporiť v čo najäčšej možnej miere.

    Tento prípad je finančne náročný a preto sa hľadajú voľné finančné prostriedky aj takouto cestou...

    ANDS je offline (nepripojený) ANDS

    ANDS
    ondrejvla Pozri príspevok
    Aby si nestratil ilúzie, tu určite nenájdeš človeka, ktorý by bol ochotný vraziť peniaze do koša. A tým košom šport je, je to bezodná nenásytná mašina, ktorá len žerie a vložené investície sú len dobrým pocitom. Skús zájsť do Smotánky...
    V žiadnom prípade tu nechcem vyvolávať nejaké konflikty alebo obdobné situácie ale myslím si, že hovoriť za všetkých nie je na mieste.

    Človek, ktorý sa ozve bude oboznámený so všetkými podmienkami, zmluvami o spolupráci a podobne.

    Bol by som veľmi rád, ak by sme rozdhodnutie nechali na jednotlivca, ktorý ma slobodnú vôlu rozhodnutia. Toľko k tomu.

    PS: Peniaze investované do rozvoju športu nie sú nikdy zbytočne vyhodené !!!

    ANDS je offline (nepripojený) ANDS

    ANDS
    ondrejvla Pozri príspevok
    PS: Peniaze investované do rozvoju športu nie sú nikdy zbytočne vyhodené !!!
    Pre toho športovca určite nie, ani pre jeho blízkych, ale pre úplne cudzieho človeka, ktorý je rád, že je rád, to veru nie je. Ale držím palce, nech sa to podarí.[/QUOTE]

    Samozrejme sa nebavíme o človeku, ktorý je rád, že je rád. To je vylúčené. Avšak mojím cieľom nie je konkrétneho človeka obrať o jeho peniaze. Potrebujem doplniť chýbajúce finančné prostriedky nakoľko je to všetko veľmi náročné...

    Ale ďakujem za pozitívne želanie...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    ANDS Pozri príspevok
    Pre toho športovca určite nie, ani pre jeho blízkych, ale pre úplne cudzieho človeka, ktorý je rád, že je rád, to veru nie je. Ale držím palce, nech sa to podarí.
    Samozrejme sa nebavíme o človeku, ktorý je rád, že je rád. To je vylúčené. Avšak mojím cieľom nie je konkrétneho človeka obrať o jeho peniaze. Potrebujem doplniť chýbajúce finančné prostriedky nakoľko je to všetko veľmi náročné...

    Ale ďakujem za pozitívne želanie...[/QUOTE]

    A aké dáš záruky? Zaručíš sa nehnuteľnosťou?

    ANDS je offline (nepripojený) ANDS

    ANDS
    marjankaj Pozri príspevok
    Samozrejme sa nebavíme o človeku, ktorý je rád, že je rád. To je vylúčené. Avšak mojím cieľom nie je konkrétneho človeka obrať o jeho peniaze. Potrebujem doplniť chýbajúce finančné prostriedky nakoľko je to všetko veľmi náročné...

    Ale ďakujem za pozitívne želanie...
    A aké dáš záruky? Zaručíš sa nehnuteľnosťou?[/QUOTE]

    Nehľadám úver, ale partnera, ktorý je taktiež zainteresovaný. Nehľadám finančné prostriedky vo výške hodnoty nehnuteľnosti ale samozrejme nevylučujem takúto možnosť....

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    ANDS Pozri príspevok
    A aké dáš záruky? Zaručíš sa nehnuteľnosťou?
    Nehľadám úver, ale partnera, ktorý je taktiež zainteresovaný. Nehľadám finančné prostriedky vo výške hodnoty nehnuteľnosti ale samozrejme nevylučujem takúto možnosť....[/QUOTE]

    A čím by si ma chcel zainteresovať?

    ANDS je offline (nepripojený) ANDS

    ANDS
    marjankaj Pozri príspevok
    Nehľadám úver, ale partnera, ktorý je taktiež zainteresovaný. Nehľadám finančné prostriedky vo výške hodnoty nehnuteľnosti ale samozrejme nevylučujem takúto možnosť....
    A čím by si ma chcel zainteresovať?[/QUOTE]

    Mal som to namysli zainteresovaný v tom druhu športu, ktorý mám v pláne podporiť.

    Samozrejme bližšie prostredníctvom e-mailu.

    ANDS je offline (nepripojený) ANDS

    ANDS
    marjankaj Pozri príspevok
    Mal som to namysli zainteresovaný v tom druhu športu, ktorý mám v pláne podporiť.

    Samozrejme bližšie prostredníctvom e-mailu.
    Teda ak by som sa k tebe pridal, tak by sme už dvaja zháňali niekoho kto nás bude podporovať?[/QUOTE]

    Posledný krát opakujem nechcem aby ma niekto podporoval. Hľadám partnera do projetku s reálnou vyhliadkou zisku.

    Nič viac, nič menej...

    To je všetko....

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    ANDS Pozri príspevok
    Teda ak by som sa k tebe pridal, tak by sme už dvaja zháňali niekoho kto nás bude podporovať?
    Posledný krát opakujem nechcem aby ma niekto podporoval. Hľadám partnera do projetku s reálnou vyhliadkou zisku.

    Nič viac, nič menej...

    To je všetko....[/QUOTE]

    A to tam toľko zarobíš, že sa ti to nezmestí na účet?
    Načo sa chceš deliť? Alebo toho partnera chceš ofajčiť?

    PS:
    Skoro som ti už poslal mail, ale ak sa k tomu staviaš takto.

    ANDS je offline (nepripojený) ANDS

    ANDS
    marjankaj Pozri príspevok
    Posledný krát opakujem nechcem aby ma niekto podporoval. Hľadám partnera do projetku s reálnou vyhliadkou zisku.

    Nič viac, nič menej...

    To je všetko....
    A to tam toľko zarobíš, že sa ti to nezmestí na účet?
    Načo sa chceš deliť? Alebo toho partnera chceš ofajčiť?

    PS:
    Skoro som ti už poslal mail, ale ak sa k tomu staviaš takto.[/QUOTE]

    Vážne, veľmi zaujímavá diskusia. To prečo hľadám partnera je hádam každému jasné.

    PS: Ak chceš napísať ten mail tak kľudne napíš a verím, že dokážeme viesť diskusiu v inom duchu ako takomto....

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    ANDS Pozri príspevok

    Vážne, veľmi zaujímavá diskusia. To prečo hľadám partnera je hádam každému jasné.

    PS: Ak chceš napísať ten mail tak kľudne napíš a verím, že dokážeme viesť diskusiu v inom duchu ako takomto....
    Tak partnera alebo partnerku? Po niečom takom, ako v jednom filme dvaja "gayovia" "krasokorčuľovali", práve netúžim.
    Naposledy upravil marjankaj : 05.02.11 at 09:31

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    blavaciko Pozri príspevok
    ved prezrad o aky tajny sport sa jedna...
    Šprint na dlhé trate( aj s peniazmi).
    Ja by som pre zmenu rád investoval do švajčiarskej banky cudzie peniaze, len sa neviem skontaktovať s investorom s Holumnice, aby mi prezradil KNOW HOW, ale mohol by som ich začať predbežne zbierať.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    ANDS Pozri príspevok
    A čím by si ma chcel zainteresovať?
    Mal som to namysli zainteresovaný v tom druhu športu, ktorý mám v pláne podporiť.

    Samozrejme bližšie prostredníctvom e-mailu.[/QUOTE]

    Teda ak by som sa k tebe pridal, tak by sme už dvaja zháňali niekoho kto nás bude podporovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.