Zavrieť

Porady

hladam banku alebo seriozny financny USTAV

POMOOOOOOOC
dnes sobota 29.12.07 som zazil max. neserioznost zo strany TB rano som vlozil peniaze na svoj osobny aj podnikatelsky ucet a vecer sadnem k pocitacu idem na IB a snazim sa previest svoje SK a co nevidim peniaze mi budu pripisane az 31.12.07 takze peniaze fuc t.j. nedaju sa pouzit na osobnom debet az do pondelka takze im nestaci bankovy mesacny poplatok ale aj urokov sa im zachcelo. hladam seriozny ustav pre moje peniazky a skromne podnikanie dakujem
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ja mám všetky účty v OTP, som s nimi spokojný. IB majú spoľahlivý, mám tam aj hypoúver.

P.S. O praktikách TB a "spokojnosťou" klientely sa dočítaš tu:

http://www.porada.sk/t50636-hypoteka...atrabanky.html
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mam peniaze v UNI CREDIT banke, predtym to bola Polnobanka a som s nimi maximalne spokojna uz roky rokuce. Uver som sice nepotrebovala, ale chovaju sa ku mne slusne a ustretovo.
0 0
joni102 joni102

joni102 je offline (nepripojený) joni102

Banky to su zlocinencke skupiny, ale vazne. Ako studentka som mala ucet v slsp a mam taku skusenost ze nikdy viac velku banku, teraz mam dexiu som snou ako tak spokojna ale hlavne tie poplatky su nizke.
0 0
fifik fifik

fifik je offline (nepripojený) fifik

Marcela
Ak chcete byť maximálne spokojný píšte na mail:kondrova@centrum.sk alebo zavolajte na číslo 0918 519 461

Veľmi rada pomôžem .
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

fifik Pozri príspevok
Ak chcete byť maximálne spokojný píšte na mail:kondrova@centrum.sk alebo zavolajte na číslo 0918 519 461

Veľmi rada pomôžem .
Veď to napíš sem.
0 0
FAA FAA

FAA je offline (nepripojený) FAA

Som Božie dieťa
Ja som bol v TB 13.12.2007 pre potvrdenie o účte pre notára na registráciu na 2% z dane. Odpoveď: Písomne cez Bratislavu za 4 dni, alebo na počkanie za 500.-SK. /registrovať sa treba do 15.12../ Vyriešil som to inak, nech si trhnú nohou. Prichádzajú o dvoch-troch klientov ročne, ktorých som im po minulé roky odporúčal.
0 0
fifik fifik

fifik je offline (nepripojený) fifik

Marcela
Kto má záujem ozve sa
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

fifik Pozri príspevok
Ak chcete byť maximálne spokojný píšte na mail:kondrova@centrum.sk alebo zavolajte na číslo 0918 519 461

Veľmi rada pomôžem .
Že by ďalšia pyramídová hra.. ?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
fifik Pozri príspevok
Kto má záujem ozve sa
Ak si podnikateľ a takto pristupuješ aj ku klientom, tak pochybujem, že máš dostatok práce.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

fifik Pozri príspevok
Kto má záujem ozve sa
Ty keď si potrebovala radu ohľadom zdrav. poistenia, tak si ju dostala priamo cez poradu.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
fifik Pozri príspevok
Ak chcete byť maximálne spokojný píšte na mail:kondrova@centrum.sk alebo zavolajte na číslo 0918 519 461

Veľmi rada pomôžem .
Bastian Pozri príspevok
Ty keď si potrebovala radu ohľadom zdrav. poistenia, tak si ju dostala priamo cez poradu.
Aj táto porada funguje na báze keď chceš dostať niečo, tak aj ty prispej niečím, tak ako uvádza Bastian.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 03.01.08 at 17:00 Dôvod: vymazanie nevhodnej pripomienky
0 0
fifik fifik

fifik je offline (nepripojený) fifik

Marcela
Nepristupujem takto
0 0
fifik fifik

fifik je offline (nepripojený) fifik

Marcela
a čo by ste chceli vedieť ?
0 0
fifik fifik

fifik je offline (nepripojený) fifik

Marcela
ja Vám za to veľmi pekne ďakujem . A rada aj odmením tiež cennou radou
0 0
fifik fifik

fifik je offline (nepripojený) fifik

Marcela
Bastian máš pravdu .
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Manual Pozri príspevok
Že by ďalšia pyramídová hra.. ?
Tiez mi napadol MLM
Fakt neviem preco ..
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

fifik Pozri príspevok
a čo by ste chceli vedieť ?
Napríklad, chcel by som vedieť, prečo nerešpektuješ Etiketu Porady
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Ak chcete byť maximálne spokojný píšte na mail:kondrova@centrum.sk alebo zavolajte na číslo 0918 519 461
= finančná poradkyňa?
0 0
fifik fifik

fifik je offline (nepripojený) fifik

Marcela
áno
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

"Hladame:
Dámy a pánov s maturitou, dobrým imidžom, vhodných pre činnosť finančného odborného poradcu. Výber sa uskutočňuje na základe osobného pohovoru."

zdroj: http://www.brokernet.sk/kariera/ponuka-prace
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať