Zavrieť

Porady

delenie disku

zdravym.. rozdelil som si disk(c) 320GB na 2 časti C.D a potom som to D odstanil a mal som znovu C len jeden disk..a teras ked chcem znovu rozdelit ten disk na C. D tak už ho nemožem rozdelit v pomere napr.: 120GB a 200GB ale mi napiše že volne miesto je už uba 15GB .. netreba ten disk ked som z neho odstanil disk D nejak formatovat alebo niečo ?

PS: robyl som to po prvykrat tak preto som to najprv rozdelit a potom odstranil .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Veď si to urob priamo cez windows.Ovládacie panely -Nástroje pre správu-Správa diskov.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Prečo si odstránil D? Po D Ti zostalo voľné miesto, tam treba vytvoriť partíciu. Keď sa ti nebude dariť, preformátuj celý disk znovu. Ja na to používam Live USB s linuxom.

    majky2539 je offline (nepripojený) majky2539

    majky2539
    no odstranil som ho preto lebo som to robyl prvy raz,takže prvykrat som to iba tak vyskusal že ako sa to roby a chcel som to potom rozdelit inak (velkost diskov )..takže som ho odstaranil ..
    1.. a tu particiu ako vytvorim ? čo to je zač??
    2..a ked preformatujem cly disk tak sa mi program vymaže či ako by som to mal urobyt?
    diky za odpowed .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.