Zavrieť

Porady

Nákup cez internet

Dobrý večer, mal by som otázočku ohľadom nákupu cez internet. Chcel by som sa konkrétne spýtať na možnosť reklamácie tovaru, nakoľko som si cez internet vydražil zopár nabíjacích batérií, ktoré indikuje nabíjačka ako zlé. Predajca ich chce poslať na test, ale obávam sa, že som už vopred prehral. Mám nárok na vrátenie peňazí resp. tovaru, ktorý bude fungovať ??? Kde by som mohol dať otestvať tieto batérie, tak aby som aj sa videl výsledok ???

ĎAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kamil581 Pozri príspevok
    Dobrý večer, mal by som otázočku ohľadom nákupu cez internet. Chcel by som sa konkrétne spýtať na možnosť reklamácie tovaru, nakoľko som si cez internet vydražil zopár nabíjacích batérií, ktoré indikuje nabíjačka ako zlé. Predajca ich chce poslať na test, ale obávam sa, že som už vopred prehral. Mám nárok na vrátenie peňazí resp. tovaru, ktorý bude fungovať ??? Kde by som mohol dať otestvať tieto batérie, tak aby som aj sa videl výsledok ???

    ĎAKUJEM
    ...tak teraz ako ...?

    Čo je to vlastne , čo to bolo ?
    Dražba alebo nákup ???
    Trošku rozdiel , nemyslíš ...???
    Pochybujem , že solídny predajca by nejaký tovar dražil ...
    Predajcom je predsa aj fyzická osoba , ktorá Ťa pekne - krásne aj ošmekne ...neraz sa už stalo ...

    kamil581 je offline (nepripojený) kamil581

    kamil581
    buchač Pozri príspevok
    ...tak teraz ako ...?

    Čo je to vlastne , čo to bolo ?
    Dražba alebo nákup ???
    Trošku rozdiel , nemyslíš ...???
    Pochybujem , že solídny predajca by nejaký tovar dražil ...
    Predajcom je predsa aj fyzická osoba , ktorá Ťa pekne - krásne aj ošmekne ...neraz sa už stalo ...


    Je to dražba, ale aj také sa stáva, už som sa presvedčil sám. Je to na stránke mimibazár.sk, pri prekliknutí na mimiaukcie. Už mám skúsenosť, takže sa tomuto budem vyhýbať.
    Ja som kupil pristroj cez inzerat ku ktoremu som ako som zistil pokazene baterie čiže je nefunkčný.Radil som sa s policajtom ale je to len na trestne oznamenie.Oni si ho predvolaju a on povie ze pristroj fungoval a hotovo.Dalej je to len na sudne konanie a dokazovanie.Cize nic.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.