Zavrieť

Porady

DP Fo typu B -správnosť vypisania

Pekný deň .Vaše rady mi pomáhajú a preto sa opať pýtam Učtujem v Alfe a aj DP za rok 2010 mi vytvoril tento program .Mala som príjem iba zo živnosti a preto sa pýtam ,ja už nemusím v DP vypísovať iné riadky .? urobil to všetko program sám ?.Zadala som všetky udaje čo sa táka živnosti .Tabuľky a riadky ,ktoré sa ma netýkaju ostali prázdne .Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lbzzahradnik je offline (nepripojený) lbzzahradnik

    som záhradník aj učtovník zároveň ...viac lbzzahradnik
    Poradí mi niekto prosím .Chcem len vedieť ,či program Alfa to DP naozaj urobí sám .

    Emily 58 je offline (nepripojený) Emily 58

    Emily 58
    Pokiaľ si vpísala všetko do tabuľky príjmy a výdavky textovo (máš to hore na lište v prehľadoch) a preniesla si to do daňového priznania tak Ti to program vypočíta.
    Věra Deptová
    Áno. Ja si riešim všetky priznania FO okrem PO v uvedenom programe a som veľmi spokojná. Vrele odporúčam. Jedine s čím som mala v uvedenom programe problém, tak to boli priznania k DzMV ale po osobnej konzultácii s firmou Kros to bolo hneď na druhý deň opravené.

    DP Fo typu B -správnosť vypisania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.