Zavrieť

Porady

Žiadosť o navŕšenie cien

Firma,ktorá nám vyratúvava vyúčtovanie nám poslala žiadosť o možnosť navŕšenia cien za rozúčtovanie pre rok... o 4 percentá. Mám s tým súhlasiť,alebo mám odpísať ,že nesúhlasime s nárastom vačším ako je miera oficiálne hodnoty uhrnného indexu spotrebiteľských cien? Vraj sa zvýšila cena papiera,pohonných hmôt ... Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    pucciny Pozri príspevok
    Firma,ktorá nám vyratúvava vyúčtovanie nám poslala žiadosť o možnosť navŕšenia cien za rozúčtovanie pre rok... o 4 percentá. Mám s tým súhlasiť,alebo mám odpísať ,že nesúhlasime s nárastom vačším ako je miera oficiálne hodnoty uhrnného indexu spotrebiteľských cien? Vraj sa zvýšila cena papiera,pohonných hmôt ... Ďakujem za odpoveď
    Ja viem aj nám to poslali, odpisovači radiátorov...

    Moj názor je odmietavý, keď sa im to nepáči, tak nech to nerobia a nájdete si inú firmu- teraz ked popustíte, oni si na to zvyknú , budete mať toto každý rok...

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Aj my sme prešli k inej firme, ktorá nám nezvýšila cenu rozúčtovania spotreby tepla na jeden radiátor.
    Kedy Vám to poslala ? Lebo ja by som to brala tak, že rozúčtovanie sa týka roku 2010, tak by mali tento rok robiť po starom a len pre rok 2011 by si mohli žiadať zvýšenie.
    Nepristala by som na ich zvýšenie.

    Miwoslav je offline (nepripojený) Miwoslav

    Miwoslav
    Aké sú ceny za rozúčtovanie spotreby tepla? U nás = 10€/byt/rok je to jeden fyzicky odpočet a jedno koncoročné rozúčtovanie.

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    U nás to je cena za 1 radiátor 1,55 Eura.
    Každý byt to má započítané v rozúčtovaní spotreby tepla a spoločenstvo uhradí faktúru.

    Žiadosť o navŕšenie cien

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.