Zavrieť

Porady

voda na notebooku

cavte vyliala sa ni voda na notebook...hned som ho odpojil od elektriny povypinal a dal som ho susit.....po pol dni som ho dal naspet pod siet ale yapnut ho neslo....neviete poradit ci uy je po nom alebo ci je mozna oprava?diki
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    nie voda,ale mlieko ...ale mrkni .-)
    http://www.porada.sk/t159375-poliaty-notebook.html

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Mária27, Danielle369, terezamaria, lujza.j, Rozalka
    5

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Nevieme či je po ňom.Ani nevieme značku.Noteboky majú určitú odolnosť voči vode.Ale jedno viem určite,pol dňa je málo aj na mokré trenky.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Vybral si aj batériu? Ak nie...no zbohom.

    Takéto čosi sa suší aspoň tri dni na radiátore...

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    OT: nechapem preco vsetci ranajkujete a obedujete nad NB???? Poslednu dobu sa to tu nejako mnozi.. (voda, mlieko...) Pokial NB pouzivam namiesto prestierania, tak potom neriesim, co mam s nim robit ked si ho oblejem..
    Vyberte bateriu, polozte na teple miesto a co poznam z praxe, jednoznacne nefenovat a podobne !! znizte vykon vysavaca a jemne opakovane povysavajte klavesnicu.. sila sania vysavaca nesmie byt vysoka, ked prilozite kuklavesnici nesmie sa prisat.. malo by to pomoct..

    Agostino je offline (nepripojený) Agostino

    Agostino
    Ako tak sledujem, no tak poslednú dobu sa stále niekomu vyleje nejaká tekutina na notebook. Naposledy tu bol prípad vylietého mlieka na klávesnicu notebooku, kde to najviacej zachutilo enteru.
    Jednu vec si treba v budúcnosti zapamätať, že žiadne nápoje ku notebooku nepatria.
    Jednému môjmu známemu sa v minulosti vyliala na klávesnicu notebooku minerálka.
    On si vtedy zvolil takýto postup:
    1.Najprv svoj notebook úplne vypol
    2.Okamžite nato vybral z neho batériu
    3.Klávesnicu dôkladne prešiel s malým vysávačom
    4.Notebook nechal vysušiť asi tri dni v blízkosti radiátora
    5.Na štvrtý deň doň zapojil batériu a vyskúšal ho zapnúť
    6.Notebook mu napodiv naskočil a frčí mu až dodnes bez problémov

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Mám pokazený notebook Asus, vhodný na odkladanie pohárov mlieka a podobných nápojov, pekný ako nový. Zn. lacno
    prosim vas pomôžte oblial som si už 4x NB mineralkou ale teraz mi odišla cela klavesnica prosim čo mam s tým spraviť..
    misoft Keď si si ho 4x oblial - tebe netreba žiadny NB do rúk, lebo si nemehlo!

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Andrejkomelisek Pozri príspevok
    prosim vas pomôžte oblial som si už 4x NB mineralkou ale teraz mi odišla cela klavesnica prosim čo mam s tým spraviť..

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Andrejkomelisek
    prosim vas pomôžte oblial som si už 4x NB mineralkou ale teraz mi odišla cela klavesnica prosim čo mam s tým spraviť..
    Nežer a nepi nad NB - keď si nemehlo, tak na to nesiahaj. Alebo si kúp v oddelení hračiek taký hračkársky - na bavkanie!
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Halli hehe a že už 4x.....keby aspoň slivovicou
    willma pre slivovicu poznám lepšie použitie ako len tak na NTB vyliať
    Halli no to máš pravdu ..ja len že sa rýchlejšie odparuje
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.