Zavrieť

Porady

Jedno dieťatko do škôlky a druhé sa má narodiť...

Prosím o radu, malá bude mať v decembri 3 roky no uz od septembra musi nastupit do skolky (tak to tam maju zauzivane). V novembri cakame dietatko a problem je v tom, ze kedze som bola pred tym zamestnana v skolstve ocakava sa, ze nastupim v septembri aj ja, co by ale na par tyzdnov nemalo ziaden zmysel, hlavne s takym bruskom... chcela by som vediet ako mam postupovat aby som mohla ist v podstate s rodicovskej hned na matersku a to bez nejakeho "pro forma" nastupenia do prace, alebo nedaj boze na urad prace. Mam ziadat umiestnenie do skolky az od oktobra a v praci povedat, ze mi RD konci aj tak az v decembri? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    TY sa daj na PNku, vo vyssom stadiu su to aj tak hlavne krize, co bolia, aspon u mna teda, no a malu pekne do skolky, a o nic neprides, PP ti bude trvat dalej, rodicak dostanes az do nastupu na matersku druheho, a vsetko bude ok. Aspon podla mna, ale nechaj si poradit este od druhych tu.

    Jedno dieťatko do škôlky a druhé sa má narodiť...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.