Zavrieť

Porady

Internet v Rakusku

Chcem sa spytat aku mam moznost pripojenia na internet v rakusku konkretne v dedine Pichl bei Wels , budem tam jeden mesiac tak nieco bez viazanosti , ak niekto vie tak prosim o radu diky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Moznostou je napr. mobilny internet.
    Len neviem, ci sa ti oplati kvoli jednemu mesiacu.
    Ja mam YESS ,modem stoji cca 50€, data si mozes zakupit v hociktej trafike, ci v Hofferi 2GB 20€

    Su aj ini poskytovatelia,ale pozor,lebo dobit kredit sa da jedine z rakuskeho uctu. Napr. BOB...

    Ak by ti nevadilo pripajat sa iba cez mobil .pozri napr. toto : https://www.yesss.at/diskont-shoppen...47395701b8a809

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    whiscool Pozri príspevok
    vie mi niekto poradit ako dobit yesss kartu cez internet ? skusal som cez visu elektron a stale mi to nechce zobrat , podarilo sa to uz niekomu ?
    Myslim, ze cez slovensku kartu nedobijes.Nejde to ani pri inych mob.operatoroch.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mala som samozrejme na mysli karty vydane na Slovensku

    whiscool je offline (nepripojený) whiscool

    whiscool
    vie mi niekto poradit ako dobit yesss kartu cez internet ? skusal som cez visu elektron a stale mi to nechce zobrat , podarilo sa to uz niekomu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.