Zavrieť

Porady

kto má nárok na zamestnaneckú prémiu

Chcela by som si ujasniť, kto má nárok na ZP. Podľa toho, čo bolo na stránke porada by sa ZP mala uplatniť tomu, kto splnil časovú podmienku , určitú výšku príjmu.... a kto nepoberal príspevok z UP podľa § 50a. Lenže na stránke DRSR je usmernenie, ktoré sa pokúsim priložiť. Ako to teda je?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    kanianka Pozri príspevok
    Chcela by som si ujasniť, kto má nárok na ZP. Podľa toho, čo bolo na stránke porada by sa ZP mala uplatniť tomu, kto splnil časovú podmienku , určitú výšku príjmu.... a kto nepoberal príspevok z UP podľa § 50a. Lenže na stránke DRSR je usmernenie, ktoré sa pokúsim priložiť. Ako to teda je?
    Môžeš byť konkrétnejšia, akú situáciau riešiš ?

    kanianka je offline (nepripojený) kanianka

    kanianka
    riešim situáciu, keď mám zamestnanca, ktorý poberal príspevok z UP na úhradu cestovných výdavkov, ďalej sme mali príspevok na znevýhodnených uchádzačov § 50i, chránené dielne §56, §59,§60. Ostatné požiadavky splnili, len neviem čo stými paragrafmi. V príspevku p. Mihála je len 50a ktorý nemáme/nebude zamestnancom, na ktorého podporu udržania v zamestnaní sa v príslušnom roku poskytne príspevok podľa § 50a zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti /
    Naposledy upravil kanianka : 12.03.11 at 11:56

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    kanianka Pozri príspevok
    riešim situáciu, keď mám zamestnanca, ktorý poberal príspevok z UP na úhradu cestovných výdavkov, ďalej sme mali príspevok na znevýhodnených uchádzačov § 50i, chránené dielne §56, §59,§60. Ostatné požiadavky splnili, len neviem čo stými paragrafmi. V príspevku p. Mihála je len 50a ktorý nemáme/nebude zamestnancom, na ktorého podporu udržania v zamestnaní sa v príslušnom roku poskytne príspevok podľa § 50a zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti /
    Klikni na sponku pri názve tejto témy

    http://www.porada.sk/t117775-zamestn...ck%E1+pr%E9mia

    nájdeš tam niekolko pokynov DR SR k problematike zamestnaneckej prémie. Treba postupovať podľa nich.

    (pri takomto pridaní sponku nie je vidno). Daj si do vyhladávania zamestnanecká prémia a pri tejto téme klikni na sponku). Inak by si musela hladať prílohy vo všetkých príspevkoch.

    kto má nárok na zamestnaneckú prémiu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.