Zavrieť

Porady

Zle vypocitane preddavky na D z P PO

Prosim o radu, skusenost...zle som si vypocitala preddavky na dan z prijmu PO na r. 2005. Platime Q. Cize Q. som platila o 3600.-viac ako vychadza vypocet z Dan.priznania na platenie preddavkov. Za r. 2005 nam vychadza velmi nizka dan.povinnost cize nam budu vela vracat.
Ako je to s takouto chybou a naslednou kontrolou,pridu nepridu....je to velky prehresok?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Palino je offline (nepripojený) Palino

    Palino
    Ja si myslím, že nebudú problémy. To, že ste platili viac, určite vadiť nebude. A ja som mal vo viacerých firmách preplatky už viackrát. Zatiaľ bez problému preplatok vrátili (a to aj vysoký) a na kontrolu neprišli.

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    prlatok som mala aj niekolko sto tisic korun, no ale preddavky sa platili spravne podla vypocitanej dan.povinnosti.
    No teraz som sa proste sekla pri vypocte a platila vyssiu sumu ako som mala. aj keby som sa nesekla budu nam aj tak vracat,dolezite je ci oni na to pridu samy ze som zle platila....

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Zajdi na DU a dohodni si postup čo s tým, či to majú vrátiť alebo sa to započíta. Ak nie si si istá spýtaj sa aj na dôsledky. Ale dôvod na sankcie nie je.

    Zle vypocitane preddavky na D z P PO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.