Zavrieť

Porady

Opravny vykaz o majetku a zavazkoch

Ahojte,
podal som DP + vykazy a teraz som zistil ze zavazky vo vykaze o maj.a zavazkoch maju byt o 30 euro vyssie. Mam podat opravny vykaz o majetku a zavazkoch? Staci poslat samostane bez DP postou, alebo je lepsie to zaniest osobne?
Vopred dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    pošli hoci poštou, ale doporučene, aby si mal doklad. Obe možnosti sú rovnocenné. Bez DP, jasne.

    martm001 je offline (nepripojený) martm001

    martm001
    Dobre, dakujem.
    Este sa chcem spytat, na vykaze sa nevyznacuje ze je opravny, treba k tomu poslat nejaky sprievodny list aby vedeli ze tento vykaz je opravny?

    BRK je offline (nepripojený) BRK

    BRK
    Tiež mám takýto prípad ... teraz som volala na daňový úrad, povedali mi, že na výkaze o MaZ mám zaškrtnúť políčko riadna účtovná závierka, dolu uviesť dnešný dátum a k výkazu priložiť sprievodný list, že ide o opravný výkaz.

    aktaK je offline (nepripojený) aktaK

    aktaK
    prosím, ako mám poslat opatovne elektronicky opravenú UZ, ked sa tam nedá označiť to, že je "opravná"?
    treba o tom informovat v sprievodnom liste v elektronickej komunikácii? ešte som tak nerobila...

    Opravny vykaz o majetku a zavazkoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.