Zavrieť

Porady

Dodatočné daňové?

Ahoj poraďáci, prosím Vás o radu, uzatvorili sme jednej firme účto za rok 2010 podali daňové priznanie, výkazy aj do zbierky, ale teraz mi dal doklady do I.Q 2011 a bola tam faktúra ktorá sa týkala roku 2010 skoro na 11tis. eur bez dph, čo sa robí v takomto prípade? mám otvoriť účto 2010 a dohodiť tam túto faktúru a podať všetko opravené? jeho VH bol zisk dosť vysoký a aj daň už zaplatil.
alebo len zaúčtujem v roku 2011 11tis. 428/321 a podám len opravné daňové priznanie?
Ďakujem veľmi pekne každému kto mi venuje pár dní pred koncom marca čo i len dve sekundy svojho drahocenného času.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    prosím o radu, závierka bola schválená takže otvorenie kníh neprichádza do úvahy, ak zaúčtujem 428/321 môžem podať DDP k dani z príjmu? je to pre podnikateľa významná čiastka a ja som ešte takéto opravy nerobila

    irma1 je offline (nepripojený) irma1

    irma1
    Do termínu na podanie daňového priznania (t.j. 31.03.2011) DDP nepodávaš, podáš opravné DP. A môžeš to zaúčtovať, tak ako si napísala.

    Dodatočné daňové?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.