Zavrieť

Porady

Nudistická Dovolenka v Chorvátsku 2011

Ahojte,


viete poradit nejaké dobré miesto na dovolenku v Chorvátsku co sa týka nudistických pláží?
Nie všade je totiž o nich zmienka.


Díky
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Rado66633 Pozri príspevok
Ahojte,


viete poradit nejaké dobré miesto na dovolenku v Chorvátsku co sa týka nudistických pláží?
Nie všade je totiž o nich zmienka.


Díky
Stačí sa spýtať uja Googla. Síce v nemčine, ale snáď porozumieš:

http://www.kroati.de/kroatien-infos/fkk.html

a kopec ďalších linkov:

http://www.google.sk/#hl=sk&source=h...f58cc75bccdaaf
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

Diky diky
hej ujo google vie secko, ale myslel som skor rady na zaklade vlastnych skusenosti a zazitkov. Pripadne kam nejst lebo ... a ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rado66633 Pozri príspevok
Diky diky
hej ujo google vie secko, ale myslel som skor rady na zaklade vlastnych skusenosti a zazitkov. Pripadne kam nejst lebo ... a ...
Ja ti nepomožem- na mňa práveže Nemci na Rabe zavolali policajtov, kvoli nudapláži..., bolo to tam dosť husté...,skoro som aj obšáhol...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Stanko, tak to by som rada videla
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No nebolo mi všetko jedno keď nás 4( 2 muži a 2 ženy) obklúčilo 15 agresívných nemeckých dochodcov..., ku koncu mi nebolo do smiechu...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No nebolo mi všetko jedno keď nás 4( 2 muži a 2 ženy) obklúčilo 15 agresívných nemeckých dochodcov..., ku koncu mi nebolo do smiechu...
A vy ste boli bez plaviek či tí dôchodcovia?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Chobot Pozri príspevok
A vy ste boli bez plaviek či tí dôchodcovia?
No ja jediný v plavkách ... a nahnevalo ich to, že sa nechem vyzliecť a klasické hlúposti, že to je ich pláž a oni si ju v roku 1965 vybudovali a podobné nezmysly... a keď sme s kmotrom ich začali nazývať bývalými členmi hitlerjugendu, tak to už šaleli...
0 0
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ja jediný v plavkách ... a nahnevalo ich to, že sa nechem vyzliecť a klasické hlúposti, že to je ich pláž a oni si ju v roku 1965 vybudovali a podobné nezmysly... a keď sme s kmotrom ich začali nazývať bývalými členmi hitlerjugendu, tak to už šaleli...
Ja by som bol na strane tych dochodcov. Oni maju iba par miest kde su tolerovany a ty v plavkach mas 1000ky miest kde tak mozes byt. Preco im tam potom lezies? Bud si ignorat, alebo uchyl.
0 0
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

vidimze vsetky prispevkxy k teme
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Rado66633 Pozri príspevok
vidimze vsetky prispevkxy k teme

A to je všetko, čo ťa zaujíma?
Chceš tam byť sám alebo "očumovať"?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jelalim Pozri príspevok
Ja by som bol na strane tych dochodcov. Oni maju iba par miest kde su tolerovany a ty v plavkach mas 1000ky miest kde tak mozes byt. Preco im tam potom lezies? Bud si ignorat, alebo uchyl.
Ale halo kolego- šak píšem, že sme tam boli s kmotrovcami a oni sú nudisti, tak sme ich nechceli nechať samých- ja neviem, aj keď možno troška úchylný aj možem silne teoreticky byť, ale či by boli zrovna mojím záujmom dochodcovia od 70 do 85 rokov,tak o tom nejako strašne niesom presvedčený.... a ešte k tomu nemčúri...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rado66633 Pozri príspevok
vidimze vsetky prispevkxy k teme
Rado, neviem, ale tu ti asi nikto v tomto nepomože- tu na porade sme všetci pobožní...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale halo kolego- šak píšem, že sme tam boli s kmotrovcami a oni sú nudisti, tak sme ich nechceli nechať samých- ja neviem, aj keď možno troška úchylný aj možem silne teoreticky byť, ale či by boli zrovna mojím záujmom dochodcovia od 70 do 85 rokov,tak o tom nejako strašne niesom presvedčený.... a ešte k tomu nemčúri...


Stando to si mal v cene pobytu tú atrakciu s nemcami ?
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Halli Pozri príspevok
Stando to si mal v cene pobytu tú atrakciu s nemcami ?
Stando narazil určite na poznávací zájazd s FISHER REISEN -"Fehrien des Fuehrers, die nackte Warheit, Sommer 1924" po tomto incidente napísal AH svoje dielo Mein Kampf
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Halli Pozri príspevok
Stando to si mal v cene pobytu tú atrakciu s nemcami ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ice dive Pozri príspevok
Stando narazil určite na poznávací zájazd s FISHER REISEN -"Fehrien des Fuehrers, die nackte Warheit, Sommer 1924" po tomto incidente napísal AH svoje dielo Mein Kampf
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No toto bola celkovo brutálná dovolenka- najskor toto s nemcami a potom asi o týždeň neskor sme v noci išli s kmotrom z baru a všade plno chorvátov a mali sme troška vypité a na celé námestie sme spustili pieseň- Ich liebe Slobodane Miloševiči- to bolo tiež dosť na hrane...- tiež som bol šťastný, že sme došli v pohode na hotel...- aj keď behom...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 29.03.11 at 21:29
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No toto bola celkovo brutálná dovolenka- najskor toto s nemcami a potom asi o týždeň neskor sme v noci išli s kmotrom z baru a všade plno chorvátov a mali sme troška vypité a na celé námestie sme spustili pieseň- Ich liebe Slobodane Miloševiči- to bolo tiež dosť na hrane...- tiež som bol šťastný, že sme došli v pohode na hotel...- aj keď behom...
No ak ti ide o adrenalín, tak to nemusíš chodiť do Chorvátska. Stačí zájsť na Slovensku do krčmy v rómskej dedine a opýtať sa tam ako ten záhorák.
"A co tady horauo?
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Nic v zlom, ale tato debata tu je nefer voci Radovi, ktory zalozil temu. Zazitky z dovoleniek a pionierskych taborov si mozete rozoberat aj inde.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať