Zavrieť

Porady

Nudistická Dovolenka v Chorvátsku 2011

Ahojte,


viete poradit nejaké dobré miesto na dovolenku v Chorvátsku co sa týka nudistických pláží?
Nie všade je totiž o nich zmienka.


Díky
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No toto bola celkovo brutálná dovolenka- najskor toto s nemcami a potom asi o týždeň neskor sme v noci išli s kmotrom z baru a všade plno chorvátov a mali sme troška vypité a na celé námestie sme spustili pieseň- Ich liebe Slobodane Miloševiči- to bolo tiež dosť na hrane...- tiež som bol šťastný, že sme došli v pohode na hotel...- aj keď behom...
Radšej daj Miloševićovi pokoj na druhom svete. Oni sa už dávno pomerili s Tudjmanom aj Isetbegovićom tam hore a nám historici za pár rokov vyzlečú donaha Balkán 90tych rokov až nám sánky budú padať.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

marko182 Pozri príspevok
Nic v zlom, ale tato debata tu je nefer voci Radovi, ktory zalozil temu. Zazitky z dovoleniek a pionierskych taborov si mozete rozoberat aj inde.
Presne tak.

Rado, daj si do vyhľadávača ,,nudističke plaže na Jadranskom moru" a ujo Google Ti vychŕli infošky, ktoré potrebuješ .
2 0
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

nie, nemusim byt sam a nepotrebujem ani ocumovat, proste nejake pekne nudisticke plaze kde su
0 0
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

hmmm ano , zabudol som ze sme na konzervativnom a zaostalom Slovensku, kde byt niekde nahy je brane ako uchylka. to saeda musim asi nalogovat na www.porada.de
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Rado66633 Pozri príspevok
hmmm ano , zabudol som ze sme na konzervativnom a zaostalom Slovensku, kde byt niekde nahy je brane ako uchylka. to saeda musim asi nalogovat na www.porada.de
hmm... no len aby si nebol prekvapený, v DE sú nemci, ešte väčšie konzervy ako slováci... to len smerom na východ sú hrdinovia... máš to isté, ako keď sa angličania kúpu uprostred októbra v Bratislave na námestí vo fontáne... doma by to nespravili, lebo by neodišiel s 10 eurovou pokutou, ako u nás...
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
Ahoj,

ja som bola pred dvoma rokmi v Chorvátsku vo Valalte (www.valalta.hr) a bola som nadmieru spokojná. Čistý, nádherný, veľký kemp s neskutocnymi možnosťami od ubytovania po zábavu (aj cena "trošku" vyššia), minulý rok sme mali 3mesačné bábätko, takže to neprichádzalo do úvahy, ale tento rok silne zvažujeme :-)

Ma tak ešte napadlo, že tento kemp je čisto naturistický.
Naposledy upravil 912 : 30.03.11 at 08:12 Dôvod: doplnenie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marko182 Pozri príspevok
Nic v zlom, ale tato debata tu je nefer voci Radovi, ktory zalozil temu. Zazitky z dovoleniek a pionierskych taborov si mozete rozoberat aj inde.
Súhlasím , máš pravdu- verejne sa omlúvam, že som zmrníkoval Radovú tému- za trest som si ráno dal 3 krát zdravas a 2 krát otčenáš...
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

Rado66633 Pozri príspevok
hmmm ano , zabudol som ze sme na konzervativnom a zaostalom Slovensku, kde byt niekde nahy je brane ako uchylka. to saeda musim asi nalogovat na www.porada.de

Radko, nie je to také zlé, to len niektorí ľudia sú obmedzení nie všetci. ja chodím na nuda pláže 20 rokov a viem že je tam slušnejšia atmosféra ako na "normálnych" plážach. V Chorvátsku je nudistický kemp napr. aj v Meduline- Kažela aj na ostrove Krk sú tri kempy také zašiváky pokojné , blízko Zadaru Punta Skala, Petrčane.. nájdeš toho dosť aj s recenziami asi fakt lepšie cez google, česi majú v tomto dobré info stránky. Prajem pekné leto a tiež sa už teším na ten pocit ked cítiš slnko a vodu na celej koži a nevyzeráš po lete ako zebra... pá
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ja jediný v plavkách ... a nahnevalo ich to, že sa nechem vyzliecť a klasické hlúposti, že to je ich pláž a oni si ju v roku 1965 vybudovali a podobné nezmysly... a keď sme s kmotrom ich začali nazývať bývalými členmi hitlerjugendu, tak to už šaleli...
Za mládí som aj ja chodil na nudapláže (samozrejme bez plaviek). Raz v Bulharsku som mal tiež zážitok, raz ti ho pri obede porozprávam...

Len mi to pripomeň.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Chobot Pozri príspevok
Za mládí som aj ja chodil na nudapláže (samozrejme bez plaviek). Raz v Bulharsku som mal tiež zážitok, raz ti ho pri obede porozprávam...

Len mi to pripomeň.
OK, teším sa...
0 0
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

lulu74 Pozri príspevok
Radko, nie je to také zlé, to len niektorí ľudia sú obmedzení nie všetci. ja chodím na nuda pláže 20 rokov a viem že je tam slušnejšia atmosféra ako na "normálnych" plážach. V Chorvátsku je nudistický kemp napr. aj v Meduline- Kažela aj na ostrove Krk sú tri kempy také zašiváky pokojné , blízko Zadaru Punta Skala, Petrčane.. nájdeš toho dosť aj s recenziami asi fakt lepšie cez google, česi majú v tomto dobré info stránky. Prajem pekné leto a tiež sa už teším na ten pocit ked cítiš slnko a vodu na celej koži a nevyzeráš po lete ako zebra... pá

no presne mas pravdu s tou zebrou podla mna je v dnesnej dobre az nechutne, ked je zena opalena a ma zebrie prsia uz len to, ked si da vecerne saty inak mne by stacilo pripadne len vediet kde su nudisticke plaze, nemusi byt vyslovene nudisticky kemp
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rado66633 Pozri príspevok
no presne mas pravdu s tou zebrou podla mna je v dnesnej dobre az nechutne, ked je zena opalena a ma zebrie prsia uz len to, ked si da vecerne saty inak mne by stacilo pripadne len vediet kde su nudisticke plaze, nemusi byt vyslovene nudisticky kemp
Tu ich máš 5...- a je tam pohoda, ticho, kľud- je to vhodné pre rodiny s deťmi a pre tých , čo vyhladávajú malý ruch- nevhodné pre ľudí, ktorí hľadajú na dovolenke viacmenej zábavu( diskoteky a pod.)


http://lopar.wz.cz/
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Rado66633 Pozri príspevok
nie, nemusim byt sam a nepotrebujem ani ocumovat, proste nejake pekne nudisticke plaze kde su
Rado66633 Pozri príspevok
no presne mas pravdu s tou zebrou podla mna je v dnesnej dobre az nechutne, ked je zena opalena a ma zebrie prsia uz len to, ked si da vecerne saty inak mne by stacilo pripadne len vediet kde su nudisticke plaze, nemusi byt vyslovene nudisticky kemp
Skoro na celom Lopare na ostrove Rab(klik na mapu) máš nudistické pláže, Ciganka, Sahara, Stolac, ...... atd. Ubytovanie je buď na Lopari alebo v San Marine, tiež v Supetarskej Drage(Gornja a Donja, odtiaľ však pár km autom), musíš však šliapať peši, dosť ďaleko, alebo sa vyvezieš autom po hroznej ceste, v lese zaparkuješ a ešte dobrý kus musíš k moru šliapať. Je tam však krásne, neruší ťa žiadna budova, reklamný pútač, si len a len v prírode, pre mňa je toto dovolenka. Sú tam krásne zátoky, divoká príroda, musíš však počítať s tým, že voda nie je hneď hlboká, v niektorých je hodný kus plytká, nie však vo všetkých.
Na druhej strane ostrova na Suhej Punte Kandalora, za tú je poplatok. Je tam krásne ale ak hľadáš súkromie, to tam nenájdeš tak ako na Lopari.
Naturizmus a nudizmus nie je o erotike, predvádzaní sa, upozorňovaní na seba a špehovaní ale o slobode a prirodzenosti. Toť môj názor.
Aby si bol v obraze, môžeš si pozrieť moje videá z Loparu, tiež z mestečka, s identickým názvom ako ostrov, Rab a pár fotografií zo Suhej Punty.

Naposledy upravil Marína : 30.03.11 at 12:33
Suha Punta_1.jpg  
Suha Punta_2.jpg  
Suha Punta_3.jpg  
1/1
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Najlepšie ubytko na Rabe je u FRANEHO PAPARIČA...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Najlepšie ubytko na Rabe je u FRANEHO PAPARIČA...
To si za svoj mladý život stihol byť ubytovaný vo všetkých apartmánoch na ostrove, že to tak suverénne tvrdíš?
Naposledy upravil Marína : 30.03.11 at 10:06
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marína Pozri príspevok
To si za svoj mladý život stihol byť ubytovaný vo všetkých apartmánoch na ostrove, že to tak suverénne tvrdíš?
Nie, všade nie , Janči Slota mi nepovolil sa ubytovať v jeho vilke...- ale musím uznať, že je to pekná chalúpka...
0 0
Krakonoš Krakonoš

Krakonoš je offline (nepripojený) Krakonoš

Nudistická pláž (ostrov) je napr. na Istii, Vrsar. Volá sa to Koversada

maistra.com/Koversada_Istrie
0 0
Krakonoš Krakonoš

Krakonoš je offline (nepripojený) Krakonoš

maistra.com/Koversada_Istrie
0 0
Rado66633 Rado66633

Rado66633 je offline (nepripojený) Rado66633

diiiky super!!!!
o tom nudizme a naturizme si to napisal trefne
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

http://www.camping-adriatic.com/poli...urist-camp-krk
chodíme tam už takmer 20 rokov...každým rokom vylepšenia...je to kemp, ale dá sa chodiť aj len ako denný vstup - nie je to lacný vstup - 20 kún/osobu/deň...každý štvrtý vstup zdarma...aspoň takto to bolo...a nedá mi nereagovať aj na situáciu, keď ide na FKK pláž niekto v plavkách...my sme tiež boli s kopou známych na tomto mieste, ale ak chceli ísť s nami na pláž, tak sa prispôsobili...ale sú tam aj iné pláže - textilácke a s tými, čo nechceli ísť s nami na FKK sme sa zase dohodli a išli sme my s nimi občas na tú textilácku...neviem, čo by urobili ľudia na textiláckej, keby sme sa im tam my vyzliekli z plaviek...je to to isté...sú to svojim spôsobom isté pravidlá a ja nevidím dôvod, prečo by sa nemali dodržiavať...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať