Zavrieť

Porady

Na kolko dni dovolenky mam narok za dve MD

<table id="post1714248" align="center" border="0" cellpadding="6" cellspacing="1" width="100%"><tbody><tr><td class="alt2" style="background: transparent" valign="top" width="50%">Pisala som uz vcera pomoze mi niekto prosim.
</td> <td class="alt1" rowspan="2" style="vertical-align:top;background: transparent" width="20%">
</td> </tr> <tr> <td class="alt2 smallfont" style="background: transparent">
</td> <td class="alt2 smallfont" style="background: transparent">
</td> </tr> <tr style="vertical-align: top"> <td class="alt2" colspan="3" id="td_post_1714248" style="background:transparent"> Ahojte poradaci .
Chcela by som sa spytat na kolko dni dovolenky mam narok za dve MD.
1. MD od 26.1.06 do 9.8.06
2. MD od 8.6.08 do 20.12.08
Medzitym som cerpala rodicovsku dovolenku .
Viem ,ze sa odpocitava za prvych 100 neodpracovanych dni 1/12 z naroku
na dovolenku,ale neviem ci tie 100 dni sa myslia pracovne dni a aj sviatky,ak to padne na pracovny den,alebo vseobecne kalendarne dni ?
Narok na dovolenku mam 25 dni plus 5 dni je dodatkova dovolenka,cize sa to pocita z 30 dni alebo len zo zakladnej dovolenky,t.j.25 dni.
Pred nastupom na 1. MD som bola na PN od 3.11.05 a zostalo mi tam 17
dni dovolenky ,tak dufam ,ze mi to neprepadlo a ani sa mi to nebude kratit.
Este sa chcem spytat,ci mi zamestnavatel musi vyhoviet ,ak podam ziadost o skratenie pracovneho casu(do prace cestujem 40 km).Technicky by to nemal byt problem ,pretoze pracujem v softverovej firme a ak je to nevyhnutne mozem pracovat aj doma-to co nestihnem urobit v praci, ale moja sefka to nema velmi rada,ak jej ludia robia doma na pocitaci.
Dakujem za odpovede.
</td></tr></tbody></table>
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    dankabo Pozri príspevok
    <TABLE id=post1714248 border=0 cellSpacing=1 cellPadding=6 width="100%" align=center><TBODY><TR><TD style="BACKGROUND: none transparent scroll repeat 0% 0%" class=alt2 vAlign=top width="50%">Pisala som uz vcera pomoze mi niekto prosim.

    </TD><TD style="BACKGROUND: none transparent scroll repeat 0% 0%; VERTICAL-ALIGN: top" class=alt1 rowSpan=2 width="20%">

    </TD></TR><TR><TD style="BACKGROUND: none transparent scroll repeat 0% 0%" class="alt2 smallfont">

    </TD><TD style="BACKGROUND: none transparent scroll repeat 0% 0%" class="alt2 smallfont">

    </TD></TR><TR style="VERTICAL-ALIGN: top"><TD style="BACKGROUND: none transparent scroll repeat 0% 0%" id=td_post_1714248 class=alt2 colSpan=3>Ahojte poradaci .
    Chcela by som sa spytat na kolko dni dovolenky mam narok za dve MD.
    1. MD od 26.1.06 do 9.8.06
    2. MD od 8.6.08 do 20.12.08
    Medzitym som cerpala rodicovsku dovolenku .
    Viem ,ze sa odpocitava za prvych 100 neodpracovanych dni 1/12 z naroku
    na dovolenku,ale neviem ci tie 100 dni sa myslia pracovne dni a aj sviatky,ak to padne na pracovny den ANO ,alebo vseobecne kalendarne dni NIE ?
    Narok na dovolenku mam 25 dni plus 5 dni je dodatkova dovolenka,cize sa to pocita z 30 dni ANO alebo len zo zakladnej dovolenky,t.j.25 dni NIE
    Pred nastupom na 1. MD som bola na PN od 3.11.05 a zostalo mi tam 17
    dni dovolenky ,tak dufam ,ze mi to neprepadlo a ani sa mi to nebude kratit AK NEBOLA INA PN v roku 2005, tak nie
    Este sa chcem spytat,ci mi zamestnavatel musi vyhoviet ,ak podam ziadost o skratenie pracovneho casu(do prace cestujem 40 km).Technicky by to nemal byt problem ,pretoze pracujem v softverovej firme a ak je to nevyhnutne mozem pracovat aj doma-to co nestihnem urobit v praci, ale moja sefka to nema velmi rada,ak jej ludia robia doma na pocitaci Mal by ti vyhoviet, ak si poziadas o skratenie prac. casu a nebrania mu v tom prevadzkove dovody, za tie ale moze skryt vselico ...
    Dakujem za odpovede.

    </TD></TR></TBODY></TABLE>
    v texte

    Na kolko dni dovolenky mam narok za dve MD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.