Zavrieť

Porady

operacia laserom

cafte .... ja osm sa dopocul o operacii tupozrakosti laserom .. viem ze to robia v Brne ci de ale ja potrebujem hlavne vediet ... ze ak mam len na 1 oku tupozrakost a mam na nom dioptriu +4.5 a na druhom oku nemam tupozrakost ale mam na nom dioptriu +2 (proste pokazene s pocitaca ) ... no a ak by osm chcel ist na tu operaciu tupozrakosti laserom a spravili by mi to tak okuliarov by som sa vlastne nezbavil lebo na otm druhom mam +2 mne len ide hlavne o to aby som nemal na tupozrakom oku take hrube sklo lebo to skaredo vyzera .. a viem ze po operacii tupozrakosti sa to nevylieci len uz proste niesu potrebne dioptricke pomocky .. takze keby osm nadalej nosil okuliare (lebo ja ich mam proste rad) tak aku by mi dali dioptriu na lave tupozrake oko po operacii ?? ... ziadnu ?? ... nwm poradte pls...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    P43ck je offline (nepripojený) P43ck

    P43ck
    tak ak neviete na toto odpovedat tak mi aspon povedzte ... nebolo by lepsie keby mi dal ocny aj na to tupozrake oko +2 ako mam na tom pravom ... aspon by nebolo jedno sklo hrubsie a druhe tensie .... lebo ma to stve to trapne vyzera jedno sklo tneke a druhe strasne hrube ... skarede uplne ....

    P43ck je offline (nepripojený) P43ck

    P43ck
    no mne nejde o vyliecenie mne ide zeby som nemal hrube sklo na tom druhom oku chapes .. tak som myslel ze pojdem na operaciu a potom nie su potrebne dioptricke pomocky tak mi tam daju len ciste sklo tenke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.