Zavrieť

Porady

Poslanie danoveho priznania postou....

Zdravim, chcem sa opytat....posielal som danove priznanie doporucene postou...doteraz mi neprislo ziadne potvrdenie z DU ze som podal danove priznanie mam len listok z posty...ked som osobne podal danove priznanie tak mi vratili ten posledny papier z danoveho priznania kde je peciatka DU moj podpis a aj ako dopadlo danove priznanie...tak by som chcel vediet ci by som nemal dostat od DU ten posledny papier lebo vlastne teraz nemam ziadne potvrdenie ale ani udaje ako dopadlo to moje danove priznanie...mozno to je primitivna otazka ale posielala mi to manzelka 1.krat lebo ja som bol mimo a nestihal som tak mi to poslala postou....dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    jaro666 Pozri príspevok
    a teraz nebudem mat ziadne potvrdenie od DU ze som podal danove priznanie?? a s tou vyzvou nechapem aj s tym problemom??
    Ak si poslal DP doporučene, tak tvojím potvrdením je podací lístok.
    Myslím si, že DÚ by ti vrátil potvrdené potvrdenie v tom prípade, ak by si spolu s DP v obálke zaslal aj ďalšiu obálku so známkou.

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    jaro666 Pozri príspevok
    aha,uz mi to je jasne ale na tom potvrdeni boli udaje ako DP dopadlo a ktore chcu vidiet napr. pri schvaleni uveru, lesingu atd.....takze ak by som isiel na DU tak bez problemov by mi to potvrdenie dali???
    Myslím si, že áno.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    jaro666 Pozri príspevok
    Zdravim, chcem sa opytat....posielal som danove priznanie doporucene postou...doteraz mi neprislo ziadne potvrdenie z DU ze som podal danove priznanie mam len listok z posty...ked som osobne podal danove priznanie tak mi vratili ten posledny papier z danoveho priznania kde je peciatka DU moj podpis a aj ako dopadlo danove priznanie...tak by som chcel vediet ci by som nemal dostat od DU ten posledny papier lebo vlastne teraz nemam ziadne potvrdenie ale ani udaje ako dopadlo to moje danove priznanie...mozno to je primitivna otazka ale posielala mi to manzelka 1.krat lebo ja som bol mimo a nestihal som tak mi to poslala postou....dakujem...
    Poslal si spolu s DP aj potvrdenie o podaní DP ? Ak ano, neviem či ho DU posielajú potvrdené späť.

    Lehota na vrátenie preplatku ešte neuplynula ...

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Potvrdenie o podaní DP nedostaneš.....jedine predvolanie, popr. výzvu....a tú nečakaj.....býva za tým skrytý nejaký problém.....

    jaro666 je offline (nepripojený) jaro666

    jaro666
    Mila123 Pozri príspevok
    Potvrdenie o podaní DP nedostaneš.....jedine predvolanie, popr. výzvu....a tú nečakaj.....býva za tým skrytý nejaký problém.....
    a teraz nebudem mat ziadne potvrdenie od DU ze som podal danove priznanie?? a s tou vyzvou nechapem aj s tym problemom??

    jaro666 je offline (nepripojený) jaro666

    jaro666
    veronikasad Pozri príspevok
    Poslal si spolu s DP aj potvrdenie o podaní DP ? Ak ano, neviem či ho DU posielajú potvrdené späť.

    Lehota na vrátenie preplatku ešte neuplynula ...
    ano poslal som aj potvrdenie, tiez som si myslel ze mi ho poslu potvrdene spät ale nic.......

    jaro666 je offline (nepripojený) jaro666

    jaro666
    rodina1 Pozri príspevok
    Ak si poslal DP doporučene, tak tvojím potvrdením je podací lístok.
    Myslím si, že DÚ by ti vrátil potvrdené potvrdenie v tom prípade, ak by si spolu s DP v obálke zaslal aj ďalšiu obálku so známkou.
    aha,uz mi to je jasne ale na tom potvrdeni boli udaje ako DP dopadlo a ktore chcu vidiet napr. pri schvaleni uveru, lesingu atd.....takze ak by som isiel na DU tak bez problemov by mi to potvrdenie dali???

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    jaro666 Pozri príspevok
    aha,uz mi to je jasne ale na tom potvrdeni boli udaje ako DP dopadlo a ktore chcu vidiet napr. pri schvaleni uveru, lesingu atd.....takze ak by som isiel na DU tak bez problemov by mi to potvrdenie dali???
    K úveru potrebuješ výpis z daňového priznania (nestačí potvrdenie o podaní DP), ktorý ti vydajú (za poplatok) na príslušnom DU.

    Poslanie danoveho priznania postou....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.