Zavrieť

Porady

reklamacia obuvi

Po 6 tyzdnoch od zakupenia sa synovi zacalo na botaskach Adidas deravit vnutro v oblasti piet. Reklamaciu uznali s tym, ze si mozem vybrat iny tovar, alebo mi vratia 80% kupnej ceny. Iny tovar nechcem, lebo som stratila doveru k ich tovaru. Nemaju dobre referencie. Je to v poriadku, ked mi vratia iba 80%, ked som tovar reklamovala po 6 tyzdnoch od kupy? Vdaka za radu. Atka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    male Pozri príspevok
    Po 6 tyzdnoch od zakupenia sa synovi zacalo na botaskach Adidas deravit vnutro v oblasti piet. Reklamaciu uznali s tym, ze si mozem vybrat iny tovar, alebo mi vratia 80% kupnej ceny. Iny tovar nechcem, lebo som stratila doveru k ich tovaru. Nemaju dobre referencie. Je to v poriadku, ked mi vratia iba 80%, ked som tovar reklamovala po 6 tyzdnoch od kupy? Vdaka za radu. Atka
    Ak ti uznali reklamaciu, to znamena, ze si mozes bud ziadat peniaze/ v plnej sume/,alebo si vyberies iny tovar. Nemozu ta nutit vybrat iny tovar,ak nechces.

    80% ... to som este nepocula!!!
    Vygoogli si podla miesta bydliska SOI a obrat sa -najlepsie pisomne ,na nich, mozno si trochu zgustnu...

    Ziadaj vyplatit plnu sumu.

    MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

    som jeden MIRCO MIRCO1972
    Ja som reklamoval po vyše roku kabelku čo som kúpil manželke na Vianoce...trhala so v okolí remeňa. Keďže odpoveď neprichádzala ani po 30 dňoch tak som si zavolal na SOI aby mi poradili ako ďalej postupovať. Ak nevybavili reklamáciu do 30 dní sú povinný ti vrátiť plnú sumu alebo po dohode si môžeš vybrať iný tovar. Presne toto na mňa skúšala predavačka že mi vráti len časť ceny lebo kabelka má už viac ako rok. Trošku som ju usmernil a bez problémov vrátila celú sumu. Niekedy stačí trošku pohroziť SOI-kou. Mimochodom. Predávajúci je povinný ťa oboznámiť s výsledkom reklamácie písomnou formou. Buď email, sms alebo listom.


    MIRCO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.