Zavrieť

Porady

Nový Zákonník práce - ZLÝ VTIP ??

Tak ja som uz naozaj nadobudol pocit, ze sa mi sniva. Tato vlada sa dala zvolit nato, aby bola populistickejsia ako Fico?

5 - mesacne odstupne pre zamestnanca, ktory sice vo firme odrobil 20 rokov, no odchadza na vlastnu ziadost, pretoze ho nejaky kolega-podnikatel ukecal alebo preplatil?

Naco je vlastne odstupne? Ja som bol toho nazoru, ze nato, aby clovek, ktory je VYHODENY z prace mal pokryte iste obdobie, po ktore si bude hladat novu pracu. Alebo to ma byt omena, akesi vyjadrenie vdacnosti za to, ze u mna 20 rokov pracoval a ma na mu mat narok bez ohladu na to, ci bol vyhodeny alebo odchadza z vlastnej vole? No ak to ma byt odmena, tak potom to mozeme brat aj opacne. Ak zamestnance ocakava taketo vyjadrenia vdacnosti za 20 rocnu pracu, tak ja tvrdim, ze by som podla rovnakeho kluca mohol ocakavat vdacnost za to, ze zamestnanca 20 rokov platim (nech si zrata tu sumicku, ktoru odo mna dostal za 20 rokov), ze mu zhanam pracu a ze mu vyplacam mzdu z svojich privatnych penazi v obdobiach, ked nie su oblednavky, najma pocas kriz.

Teda ja by som navrhoval opacne - ak zamestanec sam odchadza, patrilo by sa "podakovat" zamestnavatelovi za istoty, ktore pozival - povedzme piatimi mesiacmi neplatenej prace - co vy na to pan Mihal? Ako by sa to zamestnancom pacilo?

Toto, co sa teraz chysta vlada prijat je vysmech vsetkym podnikatelom a investorom na Slovensku. A ze aj ine vlady v EU dnes ustupuju kriklunom z ulice, ktorych nikto nikdy nevidel za sustruhom, zato transpareny nosia radi? No - fajn, my si tu schvalujme pokojne komunisticke zakony, nech ma kazdy narok hoci aj na vsetko co potrebuje a nech prispieva pracou hoci iba takou mierou, akou uzna za vhodne (ako planovali komunisti), len to ma jednu chybu. India a Cina nas definotivne zaslape pod zem, celu Europu, uz sa z toho nikdy nespamatame. Ja som bol vzdy zaryty odporca presuvania vyroby do Azie, no teraz vidim, ze za tohto trendu sa v Europe podnikat nebude dat a kazdy, kto teraz u nas investuje iba mari peniaze a cas.

Este jedna dolezita poznamka na zaver. Ak by ste vobec neotvarali temu Zakonnika prace, urobili by ste podstatne lepsie, aj pre Slovensko aj pre svoju politicku buducnost. Tento novy sa totiz zda by podstatne horsi pre podnikatelske prostredie a navyse - POZOR - teraz dolezite - ak by ste vobec nevrtali do ZP, ti krikluni z ulice, ktori vobec necitaju zakony, len si robia svoju politicku agendu by dnes neboli na nohach. Odbory su pri svojej stupidnosti evidentne schopni demostrovat a strajkovat este aj pri takychto zmenach (ktore de facto zhorsuju podnikatelske prostredie a zvysuju istoty pre zamestnancov), pretoze spoliehaju na to, ze ludia od sustruhov a hlavne z krciem nevedia vobec o co ide a robenie kriku na uliciach sa odborom vzdy zide, kazda prilezitos tje dobra.

Prepocitali ste sa zasadne v tom, ze ak polupisticky pripravite zakon, ktory pojde v zaujme zamestnancov proti podnikatelom, ziskate si sympatie odborov a snad aj cast volicov Smeru. Nie, neziskate. Odbory budu protestovat aj v pripade, ze skratite pracovny cas na 4 hodiny a predlzite dovolenku na 6 mesiacov. Stale im to bude malo. Jedine, ze by ste uzakonili, ze zemastnanec moze travit cely pravovny cas v krcme...
Usporiadat
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Kde to vidíš v ZP?
0 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Úprimne povedané nechcela by som byť tvojim zamestnancom ...... máš vôbec pracovníka čo u teba má odrobených 20 rokov?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mišo, tu je návrh novely ZP, ktorý schválila vláda. Nezaškodí prečítať si ...

http://www.rokovania.sk/File.aspx/Vi...?prefixFile=m_
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ajk& Pozri príspevok
Úprimne povedané nechcela by som byť tvojim zamestnancom ...... máš vôbec pracovníka čo u teba má odrobených 20 rokov?
Nemam. No ale na veci nic nemeni.

Mozno by si sa cudovala, ale nasi zamestnaci su spokojni a maju starostlivost ja nad ramec zakona. Zatial nikto od nas neodisiel, neviem, kolko zamestnavatelov toto moze vyhlasit.

Na druhej strane vyberam si ludi, nie len podla toho, ci su schopni vykonavat obskuhu stroja, ale tiez takych, ktori si vazia pracu a ktori chapu, ze firma v urcitych rezimoch a obdobiach nemoze platit zamestnancom viac, ako zarobi.

Ja viem, je pekne viest populisticke recicky, no chila ked nas Azia zadupe pod zem nie je daleko, potom nam ostanu iba oci pre plac a to potom budem zvedavy, z coho si tu budemem vsetci vyplacat tie stedre odstupne a davky v nezamestanosti.

Apropos - vedeli ste, ze Skodovky vyrabane dnes v Cine sa lisia technickym parametrami od tych, ktore sa predavaju u na v Europe? Ja som to tusil, no domnieval som sa, ze tie Cinske su zastaralejsie. Opak je pravdou. Cinske napriklad maju LED svetla, u nas sa to chysta v roku 20XX. Pravda je taka, ze uz dnes by si Skodovka nedovolila v Cine predavat tak "zastarale" auta, ake predava u nas. To je len zaciatok, mame sa na co tesit.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Ak sa vrátim k pôvodnej téme - myslím, že si si ZP neprečital, to čo píšeš, tam nevidím.
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

ja tiez nie .... sam som zamestnancom jedneho a toho isteho podniku 26 rokov

mohol ocakavat vdacnost za to, ze zamestnanca 20 rokov platim (nech si zrata tu sumicku, ktoru odo mna dostal za 20 rokov)...

hmmm ... a je adekvatna ta tvoja odmena, plat, tomu co on odvadza tebe a kolko ty vdaka nemu ziskavas ? je iste, ze je zaplateny adekvatne ?

niekedy sa mi zda ze slovensky kapitalista je stokrat horsi ako ten zahranicny ... aspon ja to mozem s urcitostou potvrdit
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

veronikasad Pozri príspevok
Mišo, tu je návrh novely ZP, ktorý schválila vláda. Nezaškodí prečítať si ...

http://www.rokovania.sk/File.aspx/Vi...?prefixFile=m_
Vecer to prestudujem a vyjadrim sa.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misomiso Pozri príspevok
Vecer to prestudujem a vyjadrim sa.
čítaj pozorne aj medzi riadkami. Nič z toho, čo píšeš v prvej časti príspevku o odstupnom tam nie je ...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

veronikasad Pozri príspevok
čítaj pozorne aj medzi riadkami. Nič z toho, čo píšeš v prvej časti príspevku o odstupnom tam nie je ...

Proste sa miso potreboval zase prejaviť a zviditeľniť, ako vždy.... a dôvod si vymyslel...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Minulý týždeň ma oslovil novinár denníka SME, vraj chce poznať môj názor na problémy zamestnávatelov s krátením dovolenky. (Vládou schválená novela zamestnávatelovi už neukladá povinnosť krátiť dovolenku pri dlhodobej PN-ke, RD a pod.)
Tak som mu podrobne vysvetlila spôsob krátenia.

Nechcite vedieť, aký článok do denníka SME z mojej odpovede vyrobil ... (zatial uverejnený nebol)

Možno Mišo čítal niečo podobné.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Z návrhu novelizácie ZP:
㤠76
Odstupné



(1) Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi odstupné, ak sa pracovný pomer skončí dohodou z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) alebo písm. b) nie sú to náhodou organizačné dôvody ? alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu. Zamestnancovi podľa prvej vety patrí odstupné najmenej v sume, ktorá je násobkom jeho priemerného mesačného zárobku a počtu mesiacov, počas ktorých by trvala výpovedná doba podľa § 62.



(2) Ak bola zamestnancovi daná výpoveď z dôvodov uvedených v odseku 1, má právo pred začatím plynutia výpovednej doby požiadať zamestnávateľa, aby sa pracovný pomer skončil dohodou. Tejto žiadosti je zamestnávateľ povinný vyhovieť. Zamestnancovi patrí odstupné najmenej v sume, ktorá je násobkom jeho priemerného mesačného zárobku a počtu mesiacov, počas ktorých by trvala výpovedná doba podľa § 62.



(3) Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne, že zamestnanec zotrvá v pracovnom pomere len časť výpovednej doby, zamestnancovi patrí pomerná časť odstupného.



(4) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou alebo dohodou z dôvodov, že zamestnanec nesmie vykonávať prácu pre pracovný úraz, chorobu z povolania alebo pre ohrozenie touto chorobou, alebo ak na pracovisku dosiahol najvyššiu prípustnú expozíciu určenú rozhodnutím príslušného orgánu verejného zdravotníctva, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej desaťnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.



(5) Ak zamestnanec po skončení pracovného pomeru nastúpi opäť k tomu istému zamestnávateľovi alebo k jeho právnemu nástupcovi do pracovného pomeru pred uplynutím času určeného podľa poskytnutého odstupného, je povinný vrátiť odstupné alebo jeho pomernú časť, ak sa so zamestnávateľom nedohodnú inak. Pomerná časť odstupného sa určí podľa počtu dní od opätovného nástupu do pracovného pomeru do uplynutia času vyplývajúceho z poskytnutého odstupného.



(6) Odstupné nepatrí zamestnancovi, u ktorého pri organizačných zmenách alebo racionalizačných opatreniach dochádza k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov na iného zamestnávateľa podľa tohto zákona.



(7) Odstupné vypláca zamestnávateľ po skončení pracovného pomeru v najbližšom výplatnom termíne určenom u zamestnávateľa na výplatu mzdy, ak sa zamestnávateľ nedohodne so zamestnancom inak.



(8) Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi odstupné aj v iných prípadoch ako podľa odsekov 1 a 4.“.
Nejako tam nevidím 5 mesiacov
misomiso
5 - mesacne odstupne pre zamestnanca, ktory sice vo firme odrobil 20 rokov, no odchadza na vlastnu ziadost, pretoze ho nejaky kolega-podnikatel ukecal alebo preplatil?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
veronikasad Pozri príspevok
Minulý týždeň ma oslovil novinár denníka SME, vraj chce poznať môj názor na problémy zamestnávatelov s krátením dovolenky. (Vládou schválená novela zamestnávatelovi už neukladá povinnosť krátiť dovolenku pri dlhodobej PN-ke, RD a pod.)
Tak som mu podrobne vysvetlila spôsob krátenia.

Nechcite vedieť, aký článok do denníka SME z mojej odpovede vyrobil ... (zatial uverejnený nebol)

Možno Mišo čítal niečo podobné.
Vidíš, vidíš Veronika... nepočúvaš staré priateľky. Keď interview tak jedine pre Playboy.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Aj minister práce... to vravel v telke, buď odstupné alebo päťmesačná výpoveď.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

erzet Pozri príspevok
Aj minister práce... to vravel v telke, buď odstupné alebo päťmesačná výpoveď.
Robo, ale Mišo píše o nároku na odstupné, keď si výpoveď dal zamestnanec sám ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Melnick Pozri príspevok
Vidíš, vidíš Veronika... nepočúvaš staré priateľky. Keď interview tak jedine pre Playboy.
Majka, to bol prvý telefonát, kedy som volajúceho neposlala do pr...e. Vraj si ma našiel na Porade, že sa venujem problémom dovolenky ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ak sa pracovný pomer končí dohodou, rozlišuje zákonník práce kto tú dohodu na ukončenie navrhol či zamestnávateľ alebo zamestnanec? Ak nie tak má Mišo kus pravdy. Lenže či by zamestnávateľ na takúto dohodu u zamestnanca s odrobenými 20 rokmi pristúpil.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54 Pozri príspevok
Ak sa pracovný pomer končí dohodou, rozlišuje zákonník práce kto tú dohodu na ukončenie navrhol či zamestnávateľ alebo zamestnanec? Ak nie tak má Mišo kus pravdy. Lenže či by zamestnávateľ na takúto dohodu u zamestnanca s odrobenými 20 rokmi pristúpil.
Mišo nemá ani "kúsok" pravdy. Nárok na odstupné pri skončení prac.pomeru dohodou je len z dôvodou uvedených v § 63 odst. 1) prím. a, b a c) Zákonníka práce. Ak dohodu navrhne zamestnanec (po tom ako dostal od zamestnávatela výpoveď z uvedených dôvodov), zamestnávatel s ňou musí súhlasiť.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad Pozri príspevok
Mišo nemá ani "kúsok" pravdy. Nárok na odstupné pri skončení prac.pomeru dohodou je len z dôvodou uvedených v § 63 odst. 1) prím. a, b a c) Zákonníka práce. Ak dohodu navrhne zamestnanec (po tom ako dostal od zamestnávatela výpoveď z uvedených dôvodov), zamestnávatel s ňou musí súhlasiť.
Dobre vedieť dakujem za info, už to nemusím študovať
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

premiko;1731231
niekedy sa mi zda ze slovensky [I
kapitalista[/I] je stokrat horsi ako ten zahranicny ... aspon ja to mozem s urcitostou potvrdit
To verim, je to dost logicke. Ak si odmyslime zopar spekulantov, ktorym ide iba o zisk, tak typicky slovensky podnikatel nedostane od statu dotaciu 1,5 - 2 mil. SK na jedno pracovne miesto, ako tu dostali zahranicni investori, ale naopak na tieto stedre dotacie zahranicnym firmam musi prispiet formou dani. Je teda logicke, ze potom nemoze byt taky stedry k zamestnancom.

Navyse kazdy slovensky podnikatel zapasi s technologickou zaostalostou a nozkou produktovotou, ktoru to sposobili komunisti svojim 40-rocnym posobenim, a preto nie je schopny konkurovat zahranicnym konkurentom. Apropos - prave ti komunisti dnes znova najvia vykrikuju po uliciach a volaju po vyssich platoch - iba sa premenovali na odbory.

A na zaver - nie som si vedomy, ze by sa vsetci zahranicni kapitalisti spravali fajnovo k nasim zamestnancom. U Korejcov musi by zena, ktora ma menstruaciu oznacna cervenou paskou na rukave a za ministerky Tomanovej oficialne ziadali o povolenie trstenice na pracovisku. Takze - asi si malo zazil, aby si mohol porovnavat.
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mišo, novela ZP bola schválená len vládou. Nastáva legislatívny proces v parlamente, kde ešte môže dôjsť k mnohým zmenám.

A poslednému odstavcu v prísp. č. 20 - vysvetluješ si ZP po svojom :

Ak dáš zamestnancovi výpoveď z citovaných dôvodov, vznikne mu nárok na odstupné len v prípade, ak požiada o skončenie prac.pomeru dohodou pred začatím plynutia výpovednej doby. Zamestnávatel je povinný tejto žiadosti vyhovieť.
Nebude možný súbeh odstupného a príjmu počas výpovednej doby.

Neviem teraz na koho strane si - zamestnanca alebo zamestnávatela ? Taketo znenie ZP už platilo kedysi v roku 2002-2003.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať