Zavrieť

Porady

varené bravčové?

Ahojte, v noci som omylom vybrala z mrazničky iné mäsko na polievku ako som mala v pláne, takže kôli deťom som musela toto bracč.stehno najprv uvariť aby bol aj vývar na polievku. Viete mi poradiť narýchlo nejaký recept z tohoto uvareného bravčového mäsa? Napríklad s ryžou, alebo zemiačikami...????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Neviem z akej časti máš to bravčové, ale môžeš urobiť aj fašírku z vareného mäsa, môžeš ju vylepšiť nastrúhaným syrom. Keďže je dnes nedeľa urob ju s prekvapením: do každej fašírky zabaliť niečo iné: kúsok klobásky, syra, papriky, hríbik. Alebo ju dať v celosti upiecť ako sekanú. Hodí sa k tomu zemiakový šalát, opekané zemiaky, hranolky, zemiaková kaša. Samozrejme nemôže chýbať nejaký šalát: kapustový, cviklový, mrkvový......

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Viem, to bravčové je už ďaleko, ale úplne jednoduché je osmažiť cibuľu, hodiť tam to mäsko, nakrájané a kúsky, alebo aj plátky, do toho šupnúť mrazený hrášok s mrkvičkou, ochutiť, podľa seba a udusiť. Príloha, mne pasuje najlepšie ryža, ale aj zemiačiky sú dobré.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Urobiť k mäsku omáčku ako je paradajková,kôprová,hríbiková a pod. a prílohu aku máte radi,či už zemiaky, knedlík ,ryža.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja by som rozhodne urobila zeleninovu polievku, a nie vyvar z bravcoveho masa ....
    A pot9om uz bravcove na akykolvek sposob ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.