Zavrieť

Porady

slovencina, prip.cestina v notebooku

dostala som starsi, ale funkcny a pre moju potrebu vyhovujuci notebook, ale subor, upravy, zobrazeni...vsetko v anglicstine, je mozne nejako premenit jazyk, totiz teraz si ho chcem pripojit na "belkin", no a som v koncoch , pise nieco - wireless...
dakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    hej je. Reinstalaciou operacneho systemu, pripadne instalaciou jazykoveho balicka, ak je to taka verzia op. systemu, ktora to podporuje. T.j. minimalne winxp. Mimochodom obsluzny softver k roznemu hw pripojenemu k pc bude bez ohladu na to, aku jazykovu mutaciu Oper. Systemu mas komunikovat s tebou v jazyku, ktory si nastavila pocas instal. obsluz. softu k hw

    zaq.sk je offline (nepripojený) zaq.sk

    zaq.sk
    Pravdepodobne mate os win XP, bohuzial k tomuto systemu sa neda zadarmo stiahnut slovensky jazykovy balicek. Zajdite s tym do akehokolvek servisu, tam urcite taky jazykovy balik maju a nainstaluju vam ho (urcite lacnejsie ako za cenu balicku). Akykolvek software sa da naistalovat aj v anglickom operacnom systeme v slovenskej verzii - napriklad webovy prehliadac(IE, Firefox...), alebo aj ovladace (na tlaciaren,web rozhranie routeru).

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    zaq.sk Pozri príspevok
    Pravdepodobne mate os win XP, bohuzial k tomuto systemu sa neda zadarmo stiahnut slovensky jazykovy balicek..
    Si robíš srandu?

    zaq.sk je offline (nepripojený) zaq.sk

    zaq.sk
    Vlado40 Pozri príspevok
    Nie je problém stiahnúť ,iba je potrebné aby windows prešiel overením pravosti.
    http://www.microsoft.com/downloads/s...displaylang=sk
    Toto je pravdepodobne LIP z Ceskeho WIN XP do Slovenskeho (sudim podla velkosti suboru 4,5MB).
    Vy vsak potrebujete balik Slovak MUI (Multilingual User Interface Pack), ktory nieje bezne stiahnutelny.
    Link na MS:
    http://www.microsoft.com/slovakia/wi...izacia_06.mspx

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Mám z českého na slovenský a má 8 čosi. Na pro je to okolo 90mb a na xp home 170. O aký xp sa jedná?

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    zaq.sk Pozri príspevok
    Toto je pravdepodobne LIP z Ceskeho WIN XP do Slovenskeho (sudim podla velkosti suboru 4,5MB).
    Vy vsak potrebujete balik Slovak MUI (Multilingual User Interface Pack), ktory nieje bezne stiahnutelny.
    Link na MS:
    http://www.microsoft.com/slovakia/wi...izacia_06.mspx
    Dal som to iba na ukážku.LIP sa dá stiahnúť do windows ,stačí iba klikať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.