Zavrieť

Porady

Kovany zahradny nabytok

Dobry den! Chcel by som robit železny nábytok (1 stol,2 lavice,2 stoličky) vedel by dakto poradit nejakou fotoinspiraciou alebo s načrtom? Chcel by som to robiť 12-ky železa takym stočenym vzorom-znamy mi slubyl že v robote my natoči tu 12-ku železo len aby som mu nakreslil ako to ma vyzerat,Tak prosim dajte my pár navrhov-inšpiráciu.DAKUJEM,Dakujem,DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    uz so nahodil fotky aj sem do zahrady fotoinspiracie

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Ale si zabudol dodať že aký je Umakov fest drahý.Tak že ruky od nich preč.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    pivko Pozri príspevok
    Ale si zabudol dodať že aký je Umakov fest drahý.Tak že ruky od nich preč.
    dobré veci nezvyknú byť lacné. ale na inšpiráciu ok. ak by som chcel nižšiu cenu + primeranú kvalitu, a trochu menej remeselne vydarené, tak by som sa vybral do Targu na rynek ku kováčom (za nábytkami). Ako skutoční poliaci ak nemajú to čo by som chcel, tak podľa obrázka mi na objednávku ukovú aj drevené trenky.
    Ale petrus19711 potrebuje len inšpirovať, takže poľských kováčov mu asi aj tak netreba však. a umakov rovnako. Veľa zdaru!

    Apropos petrus, len pre zaujímavosť, budeš zvárať alebo kuť? Či oboje?

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    mam kupene zelezo profilom12*12 milimetra do toho mi kamarat natoci taky zavitovy tvar a potom uz len navarit na danu formu.Po udrzany fotek som sa rozhodol ze len boky lavic a nohy stola budu zelezne ostatne spravym z dreva. Ked budem hotovy fotky nahodym sem aby aj druhy mali inspiraciu. Mam urubeny zahradny gril-krb ked volakoho zaujima mozem nahodit fotky

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    petrus19711 Pozri príspevok
    mam kupene zelezo profilom12*12 milimetra do toho mi kamarat natoci taky zavitovy tvar a potom uz len navarit na danu formu.Po udrzany fotek som sa rozhodol ze len boky lavic a nohy stola budu zelezne ostatne spravym z dreva. Ked budem hotovy fotky nahodym sem aby aj druhy mali inspiraciu. Mam urubeny zahradny gril-krb ked volakoho zaujima mozem nahodit fotky
    Nič sa netočí ručne , nie sme v 16.storočí !

    Tzv "kované" či točené vyrobky su vyrabané priemyselne vo veĺkých seriach na lisoch .

    Preto su v skutočnosti lacné, iba sa pozvárajú dokopy,
    A JE TO !

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    petrus19711 Pozri príspevok
    Mam urubeny zahradny gril-krb ked volakoho zaujima mozem nahodit fotky
    Prosím fotky toho krbu.

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    Najdeš ma na facebooku atam si možeš pozret fotky ako som vyhotovil krb moje meno je Peter Csányi

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    petrus19711 Pozri príspevok
    Najdeš ma na facebooku atam si možeš pozret fotky ako som vyhotovil krb moje meno je Peter Csányi
    A ktorý?

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    petrus19711 Pozri príspevok
    uz so nahodil fotky aj sem do zahrady fotoinspiracie
    Chceš sa tým aj živiť?

    janhik je offline (nepripojený) janhik

    janhik
    už som sa tým živil...pár rokov...ale ako prišiel Baumax so síce nekvalitným tovarom,ale cenami,ktoré sa nedá im konkurovať...
    ​Takže áno,chcem sa tým znova začať živiť.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    janhik Pozri príspevok
    už som sa tým živil...pár rokov...ale ako prišiel Baumax so síce nekvalitným tovarom,ale cenami,ktoré sa nedá im konkurovať...
    ​Takže áno,chcem sa tým znova začať živiť.
    Ľudí to časom hádam prejde. Jeden Baumax v BA už zavreli.
    Kam človek pozrie, po záhradách takmer všade rovnaký záhradný nábytok. Nič originálne, čo by zaujalo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.