Zavrieť

Porady

Alfa netlaci diakritku

Instaloval som novu tlaciaren, v kazdom programe mi vytlaci diakritiku, ale na fakture z Alfy nie, stara tlaciaren ju tlacila. Poradte prosim co nastavit. dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    nikto nevie poradit?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    poslal som mail do krosu, mate aspon skusenost ako rychlo reaguju?

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    padro Pozri príspevok
    poslal som mail do krosu, mate aspon skusenost ako rychlo reaguju?
    Na problémy používateľov SW zamestnanci Krosu odpovedajú zvyčajne do 24 hodín.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    tak budem musiat cakat, ked sa tu nikto s tym nestretol, bez faktur sa daleko nepohnem

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Máš nainštalované všetky fonty?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    Rozalka Pozri príspevok
    Máš nainštalované všetky fonty?
    co mam pod tym rozumiet?

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Fonty sú typy písmen, ktoré tlačiareň tlačí. Napr. tu na Porade je predvolená Verdana. Nie všetky typy majú diakritiku. Pri novej tlačiarni sa to stáva, že sa ti nezobrazia správne typy písmen.
    Už vyčkaj, čo ti povedia v Kros-e.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    takze na mail odpovedali uz 7:59 rano trosku vseobecne, nakoniec som volal, musim pochvalit ochotu riesit problem.... bolo to fotnami, maju na to navod ktory som nasiel ale kedze tam bolo uvedene ze pomoze v tedy ked sa to na monitore nezobrazuje spravne(u mna to na monitore bolo OK) tak som to neriesil, nakoniec mi to ale odporucili vyskusat a uz je to OK. Pre bezneho uzivatela mozno aj komplikovanejsie riesenie... odinst. alfu, vo windowse vyhodit par fontov uprava v registroch...

    Alfa netlaci diakritku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.