Zavrieť

Porady

ceny pohonnych hmot

Chcem sa opytat odkial beriete ceny pohonnych hmot pre zahr.prac.cesty...Mna konkretne zaujima Rakusko a Taliansko 10/2005..dakujem pekne, snad sa niekto coskoro ozvete...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    evnka
    Naozaj nikto neviete nejaku stranku? Ta www.slovnaft.sk uz nefunguje..Skuste mi niekto poradit
    Na stránke SLovnaftu ceny benzínu v AT a IT ani nezverejňovali, tam boli len naše ceny. V príloh máš tabuľku aktuálnych cien PHM v Európe a vývoj priemernej ceny v AT. Podobné štatistiky sa dajú nájsť na stránke rakúskeho OAMTC: http://www.oeamtc.at/index.php?type=...nu_active=0268

    prípadne treba pozrieť nejaký taliansky vyhľadávač.

    Ale ak zamestnanci tankovali v zahraničí, tak hádam majú doklad o kúpe PHM v zahraničí, kde cena je uvedená, či nie?

    ecuch je offline (nepripojený) ecuch

    ecuch
    Ceny PHM v Európe nájdeš na stránkach: www.mototuristika.sk resp. www.stellacentrum.sk /aj keď na posledne menovanej bola aktualizácia cien naposledy tuším 20.11.2005/.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    evnka
    Naozaj nikto neviete nejaku stranku? Ta www.slovnaft.sk uz nefunguje..Skuste mi niekto poradit
    Niekde na Porade som videl odkaz na stránku Štatistického úradu, že vraj tam sú ceny PHL - SR, ale ja som ich tam nenašiel. Aj to by sa hodilo, nemuseli by sme ísť spätne do bločkov od januára, resp. cesťákov, ak sa bude teraz niečo dorábať
    človiečik Vladimír Ozimý
    inak zevraj je dobre pripnut blocek z odbobia tankovania...kedy ste boli na pracovnej ceste nemusi to byt v ten den...vyhne sa clovek pojmu skutocne preukazatelny vydavok na danove ucely pri kontrole

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    STRELEC
    Niekde na Porade som videl odkaz na stránku Štatistického úradu, že vraj tam sú ceny PHL - SR, ale ja som ich tam nenašiel. Aj to by sa hodilo, nemuseli by sme ísť spätne do bločkov od januára, resp. cesťákov, ak sa bude teraz niečo dorábať
    Stránka ŠÚ s cenami za 9-12/2005 je tu:http://www.statistics.sk/webdata/slo...nz/benz05n.htm
    Kde však vziať ceny za 7-8/2005 to teda neviem. Katija

    andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

    andrej_rv
    Katija
    Stránka ŠÚ s cenami za 9-12/2005 je tu:http://www.statistics.sk/webdata/slo...nz/benz05n.htm
    Kde však vziať ceny za 7-8/2005 to teda neviem. Katija
    Ja som si vypýtal prehľad zmien cien od pumpára.
    Pri cenách zo ŠÚ SR nie je isté, či ich budú na DÚ akceptovať (sú priemerné dekádne...). Poslal som dotaz na DRSR. Ešte sa neozvali

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    andrej_rv
    Ja som si vypýtal prehľad zmien cien od pumpára.
    Pri cenách zo ŠÚ SR nie je isté, či ich budú na DÚ akceptovať (sú priemerné dekádne...). Poslal som dotaz na DRSR. Ešte sa neozvali
    Veľká vďaka. Tiež tak urobím. Katija

    alenad je offline (nepripojený) alenad

    alenad
    andrej_rv
    Ja som si vypýtal prehľad zmien cien od pumpára.
    Pri cenách zo ŠÚ SR nie je isté, či ich budú na DÚ akceptovať (sú priemerné dekádne...). Poslal som dotaz na DRSR. Ešte sa neozvali

    Tie ceny sú tam uvedené priemerné mesačné. DRSR dalo odpoveď na dotaz?
    Má niekto iný spôsob ako získať ceny PHM za rok 2005?
    Naposledy upravil alenad : 13.02.06 at 11:32

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.