Zavrieť

Porady

EGYPT

Ja si chcem konečne oddýchnúť na dovolenke, na ktorú odchádzam 17.9.2004 na 2 týždne. Je to EGYPT. Vždy som tam túžila ísť. A vidieť paramídy a chrámy naživo.

Dúfam, že tam nič nechytím . Myslím chorobu.

A pekne sa opálim.

A naberiem síl do novej práce. Lebo keď sa vrátim, tu na Slovensku už bude o dosť chladnejšie.

Nebol niekto teraz niekedy v Egypte? Máte nejaké skúsenosti ? S akou cestovkou ste išli ?
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ja som bol minulý rok, dávaj pozor na vodu, hygienu, ináč veľmi pekne a teplo. :-)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Braňo : Dik za radu, bolo mi už povedané, že keď si nejakú vodu kúpim, najlepšie len uzatvorenú. Nie z vodovodu.

No a tiež ma upozornili na možné brušné problémy. Hančky a pod. Ale napísali mi tiež liek, ktorý sa dá kúpiť len v Egypte.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Z tej vody z vodovodu dones domov ked bude niekto potrebovat schudnut
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Ahoj Katka,práve som prišla z Egypta,je tam super, ja som zase musela piť ich vodu aby som vôbec mohla ísť na wecko.Ale mnoho ludí tam malo hnačku 2-3 dni ,dokonca aj z melonov.Odporúčam Ti ísť na výlet ponorkou,je to nezabudnuteľný zážitok.A ešte niečo,tie lieky na hnačku si prines aj domov,môj muž ju dostal aj doma a naše lieky mu nezaberali.Pekný upršaný deň.
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Pripájam sa k prianiu krásnej dovolenky. Ja hovorím, že na dovolenke je všade dobre ak ideš s tým pravým.Ja keď balík kufre, tak mám kabelu plnú liekov na to i ono a muž si vždy klopká na čelo. Ale tento rok sa mi to oplatili.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

bepo : to je dobrý nápad
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

dan : Ďakujem za radu. Myslím, že si zoberiem tie lieky aj domov.

Chcem ísť na výlet ponorkou. A potom na pyramídy a ešte do púšte na jeepoch.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Anna : si taká ako ja. Ja tiež beriem pomaly z každého druhu. Na horúčku, na bolesti, na spálenie, na uštípnutie, na hrdlo, na nádchu, alpu ....

Ale dosť z tohto som vždy využila.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Ja idem konečne na dovolenku len s manželom. Chceme si pripomenúť medové týždne.

Minulý rok sme boli aj s naším malým v Grécku, vtedy mal 1 rok aj 10 mesiacov. Dovolenka bola krásna, ale mali sme dosť starostí s malým.

Tento rok bude mať 3 roky a necháme ho u mojich rodičov. Budú ho dávať do jasličiek a tým pádom ho nebudú mať na krku celý deň.

My si konečne bez starosti odychneme. Bez toho, aby som stále na neho striehla.
Aj keď .. myslieť budem na neho stále. Čo robí, či sa mu nič nestalo, či je všetko v poriadku, či poslúcha...

Určite to poznáte.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Inak idem do strediska HURGADA do Hotela AIDA VERDI all inclusive + izba superior.

Nebol tam nikto náhodou, prípadne poblíž ? Ako to tam vyzerá ?
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

NechcemŤi zobrať dobrú náladu, ale môj šéf sa práve z Hurgady vrátil a namiesto päťhviezdičkového hotela sa dočkal len nejakej rozostavanej budovy pred kolaudáciou, kde sa ešte aj po nociach naplno pracovalo. Jediná dobrá vec tam boli motorky v púšti. Starší ľudia a srdciari to prežili len s nitroglicerínom pod jazykom. Aj cesta späť bola "zaujímavá". Na lietadlo čakali v hale 17 hodín, lebo cestovka nemala niečo zaplatené.
Mimochodom dovolenkovali s cest.kanceláriou OROSZTOUR a stálo ich to 100 000,-.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Kolegyňa sa vrátila z Egypta s tým, že nikdy viac. Vraj zlaté Chorvátsko. Veľmi si tento rok pochvaľujú Rumunsko a Bulharsko. Údajne pre nás lacno , čisto a dobre.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Dobrú náladu ani nie, ale som rada, že to viem. Ja idem s Tip Travel a Tatratour Žilina.

Tento Hotel Aida Verdi už je dlho postavený, takže takéto problémy by tam dúfam, nemali byť.

Mňa to stálo 49.000,- Sk.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

No počakaj, oni nemali presne dohodnutý HOTEL ?
0 0
ivab ivab

ivab je offline (nepripojený) ivab

Katka potom napíš ako bolo, lebo ja sa tam chystám budúci rok a tiež som myslela na Tip travel, tak mi tvoje skúsenosti s nimi pomôžu pri výbere cestovky.

Vopred dik a prajem nech to dopadne podľa predstáv!
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Ivab : jasné, prípadne sem dám nejaké tie fotky. Lebo v katalógoch sú len také strohé. Aspoň budeš mať predstavu.

Ja dúfam, že tam bude dobre. Mám predplatené všetky služby + najlepšiu izbu s veľkým balkónom.

Inak odkiaľ si ?

Ja idem až 17.9. do Egypta
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Ono je viacej názorov na Egypt. Niektorí sú veľmi spokojní, ale už som aj počula o niektorých, že nadávali. Ževraj mali plesnivú izbu a pod.

Inak ono to závisí aj od cestovky a on náročnosti a spokojnosti každého jedného nás.
Čo sa páči jednému, nemusí sa inému.
Čo jednému k spokojnosti stačí, iný nad tým ohrne nos.

Na čistotu som aj ja náročná. No uvidím.
0 0
ivab ivab

ivab je offline (nepripojený) ivab

Tým fotkám sa isto poteším, hlavne ak budú vyjadrovať skutočnosť, nie ako koľkokrát tie katalógové.

Ja by som tam šla tiež až tak v septembri, cez júl - august je aj u nás (aspoň občas) horúco, tak prečo si ho nedopriať aj keď u nás už ťaháme kožáky zo skrine, však?

Som z Dubnice, takže by som využila Tip travel v Trenčíne.

Ale uvidím, všetko bude teraz závisieť od teba a tvojho "hodnotenia".

Zatim sa maj pekne!
0 0
Makina Makina

Makina je offline (nepripojený) Makina

Ivab: mohla by som tam ísť prosím ťa s tebou? :-)))
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Katarína STR
No počakaj, oni nemali presne dohodnutý HOTEL ?
Práveže mali. ale bývali v úplne inom. Tiež mali bývať v hoteli, ktorý je už pár rokov v prevádzke.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať