Zavrieť

Porady

Zaćínam e-shop z domu, ale nebudem sa môcť ani pohnúť?

Dobrý deň, mám taký problém, začínam podnikať a otváram e-shop z domu, ale mňa nebude mať kto zastúpiť, lebo moji rodinný príslušníci sa nevyznajú do elektra. Takže už sa nebudem môcť ani pohnúť z domu, aby som bol pri telefóne stále a mal kto odpovedať na otázky zákazníkov?

Alebo ako to vy riešite, ktorí máte e-shop?


Díky za nové poznatky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Musíš si spraviť systém. Večer o 19:00 si sadneš k PC, vybavíš otázky, pobalíš tovar, ráno ho pošleš poštou a celý deň máš voľný. Potom si zas večer zapneš PC a to isté. Ale nemusí to byť večer, mnoho eshopov to má od rána do 14:00. A odpovedať na telefonáty nieje problém, maily počkajú... Poprípade ak niekto volá nevhod, tak povieš nech to dá do mailu a ty mu odpíšeš. Hlavné je mať systém

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    tvoj e-shop isto nebude zo zaciatku tak busy aby si sa nemohol pohnut od PC, a ked uz , tak si das normalne pracovne hodiny, od - do a budes sa mu venovat len tych mozno 8 hodin denne alebo ako uznas za vhodne, myslim si ze sa zatazujes problemov kt. moze byt najskor tak za 2 roky!

    vzdy si mozes zaplatit dalsiu osobu kt, ti bude pomahat , ked uz bude tvoj e-shop zarabat dost penazi

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    matej37 Pozri príspevok
    Dobrý deň, mám taký problém, začínam podnikať a otváram e-shop z domu, ale mňa nebude mať kto zastúpiť, lebo moji rodinný príslušníci sa nevyznajú do elektra. Takže už sa nebudem môcť ani pohnúť z domu, aby som bol pri telefóne stále a mal kto odpovedať na otázky zákazníkov?

    Alebo ako to vy riešite, ktorí máte e-shop?


    Díky za nové poznatky

    uz exituju aj mobily

    matej37 je offline (nepripojený) matej37

    matej37
    Tak jasné, že existujé mobily, ale ako na mobile vysvetlím niečo o tovare, keď bude chcieť zákazník veidieť, resp. bude chcieť vedieť niećo o jeho objednávke?

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    všetko o tovare je na web stránke(predpokladám) a o ostatnom by si mal vedieť niečo povedať z hlavy, inak to nepredávaj... dodacie podmienky a lehoty snáď budeš vedieť z hlavy

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    samozrejme ze budes mat system, v tvojom e-shope ked zakaznik spravi objednavku pride mu automaticky potvrdzujuci email ze objednavka je registrovana atd..
    vravim ti stavias si zbytocne vele problemy skor ako este zacnu

    dudi je offline (nepripojený) dudi

    dudi
    Keď niekto bude chcieť vedieť niečo ohľadom svojej objednávky a nebudeš mu vedieť odpovedať na otázku hneď, tak sa s ním môžeš dohodnúť, že sa na to doma pozrieš a dáš mu vedieť. Ja som to už par krát tak urobil a nebol problém.
    Keď bude tých objednávok pár tak si budeš aspoň matne pamätať čo môže byť s tou určitou objednávkou, keď už toho bude viac, tak to bude troška problém povedať hneď, že čo s tým je, ale to by si mohol postupovať tak ako som písal vyššie.

    Zaćínam e-shop z domu, ale nebudem sa môcť ani pohnúť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.