Zavrieť

Porady

Ako nastaviť spustenie Windows 7 ???

Mam notebook Asus K52SJ a instaloval som don OS Win 7 32bit. Pri instalacii som sa vsak pomylil a dal som ho nainstalovat na druhy disk ( D ). Tak som istalaciu zopakoval s tym, ze disk D som naformatoval a Win som dal na disk C. Teraz Win7 funguje bez problemov, ale pri spustani mi vzdy ponuka na vyber, ze ktory OS chcem spustit, je tam 2x pod sebou Win7 a musim manualne potvrdit, ktory OS chcem spustit. Ako nastavim pocitac tak, aby sa sam automaticky spustal z tej instalacie Win7, ktora je dokoncena, teda na disku C? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Klikni pravým tlačidlom na ikonu Tento počítač-Vlastnosti-Rozšírené systémové nastavenia-Spresnenie-Spúšťanie a obnovenie-Nastavenie...-Spustenie systému-Predvolený operačný systém-Zruš fajku zoznam operačných systémov zobrazovať-OK.
    Doplnenie - najprv si nastav ako prvý ten správny Windows.Ak pri spustení PC iba potvrdíš ten prvý Windows ,tak iba zruš tu fajku pri zobrazovať zoznam OS.
    Naposledy upravil Vlado40 : 29.06.11 at 15:20

    Ako nastaviť spustenie Windows 7 ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.