Zavrieť

Porady

Zobrazovanie priečinkov vo Windows 7

Ahojte, prosím Vás, chcem, aby sa mi otváraní priečinkov zobrazoval zoznam a nie podrobnosti, alebo to, čo už si navolím ja (malé ikony, veľké ikony, obsah, dlaždice a iné), aj keď ich budem viackrát otvárať za sebou. Neviem na to prísť ako sa to robí.
Díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    V pravom hornom rohu by si mama mat taku sipku. Ked na nu kliknes, rozbali sa ti ponuka.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Narocky som to teraz parkrat vyskusala. Otvara sa mi to tak ako som naposledy zadala, takze u mna to nie je jednorazove. Mozno mas "nieco" inak prednastavene

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    to arizona - to je len jednorazové. Po opätovnom spustení je opäť to ich debilné zobrazenie.

    Ja by som ten dopyt rozšíril. Mňa neuveriteľne vytáča zobrazovanie podľa abecedy v riadkoch. V tom sa nedá orientovať. Chcem zásadne klasicky - v stĺpcoch. V niektorých prípadoch to nejde. Napr. v Control panel.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Tak som si to otestoval. Počas sedenia to platí. Ale dal som si zobraziť zoznam v jednom adresáry a v ostatných sa zobrazuje "podrobnosti".
    Ale po reštarte PC ta opäť budú ikony. Nechcem ich v žiadnom prípade. V XP problém nebol. Takú voľbu som v W7 nenašiel.

    Nie to možné nastaviť v registroch? Veď tam je všetko

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    A skúsil si po zmene zobrazovania ešte odkliknúť na Usporiadať-Možnosti priečinka a hľadania-Zobrazenie-Použiť pre všetky priečinky-Použiť-OK.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    thambu Pozri príspevok
    Nejde to ani tak. Otvoríš iný adresár a znova podrobnosti.
    Máš dobrý postup.Otvorím adresár ,zvolím spôsob zobrazovania,nezatvorím adresár ale hneď kliknem na Usporiadať-Možnosti priečinka a hľadania-Zobrazenie-Použiť pre všetky priečinky-Použiť-OK.

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Stačí kliknúť hocikde na prázdne miesto v okne pravým a vybrať typ zobrazovania. Potom zavrieť okno a je to. Už sa to bude otvárať tak ako si to zatvorila. Ale pozor, ak si to otvorila napr. cestou štart a moje dokumenty, z lišty z prieskumníka to musíš urobiť takisto. A tak isto aj ostatné cesty. Každá zmena platí len pre jednu cestu, nie pre všetky. Nefunguje to pri usb a mechanikách, pretože tie sa menia...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.