Zavrieť

Porady

súhrnný výkaz dnes

Prvýkrát posielam súhrnný výkaz a nechce mi prejsť, píše mi ,že sa nedá prečítať XML súbor zo servera. Prešiel vám dnes výkaz ,alebo mám chybu ja ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Boli problémy s portálom Daňovej správy, môžu ešte pretrvávať, ale je dôležité vedieť, či máš všetko potrebné nainštalované v PC.

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    janasim Pozri príspevok
    ďakujem
    neviem či už máš problém vyriešený, ale mne to písalo vtedy, keď som sa prihlásila na dańovú správu cez mozilu :-) a tak ma napadlo, že treba sa prihlásiť cez explorer, tak mi to už išlo v pohode :-)

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Máš nainštalované všetko v PC, čo je potrebné? Pýtal som sa v prvej odpovedi....

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    DObré ráno, prosím vás ako sa posiela súhrnný výkaz dnes? Mám klienta registrované po starom, takže to je OK, ale po novom som sa registrovala ja že budem za klientov posielať DPH-čky, klientovi som vytlačila dohodu, pôjde s tým na DÚ, hoci dnes je už asi neskoro a ja sa musím ešte registrovať na stránke drsr.sk ako registrácia používateľa? či to už nie je potrebné? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

    Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

    Ociviste
    Dobry den, chcela by som sa opytat, SZCO platca DPH fakturuje Nemeckej firme za stavebne prace vykonane na stavbe v nemecku. Chcem sa opytat, faktura sa vystavuje bez DPH?
    V suhrnom vykaze potom neziadam o ziadne vratenie DPH. Iba vypisem ICO a sumu na druhej strane vratane vypisania prvej strany a to je vsetko?
    Dakujem za odpoved.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Ociviste Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som sa opytat, SZCO platca DPH fakturuje Nemeckej firme za stavebne prace vykonane na stavbe v nemecku. Chcem sa opytat, faktura sa vystavuje bez DPH?
    V suhrnom vykaze potom neziadam o ziadne vratenie DPH. Iba vypisem ICO a sumu na druhej strane vratane vypisania prvej strany a to je vsetko?
    Dakujem za odpoved.
    idem odzadu:
    1. do SV sa nedáva IČO
    2. cez SV nežiadaš vrátenie žiadnej dane
    3. miesto dodania je D .... sa náhodou nemal zaregistrovať v D? a fa vystaviť s nemeckou DPH? ...neviem, netuším, o aký rozsah prác ide....

    Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

    Ociviste
    tictac7 Pozri príspevok
    idem odzadu:
    1. do SV sa nedáva IČO
    2. cez SV nežiadaš vrátenie žiadnej dane
    3. miesto dodania je D .... sa náhodou nemal zaregistrovať v D? a fa vystaviť s nemeckou DPH? ...neviem, netuším, o aký rozsah prác ide....
    Dakujem za odpoved.
    Ano oprava mas pravdu ide tam DIC.
    SZCO je slovensky a tomu pre koho to robit je Nemecka firma a jednalo sa o zateplovanie budovy v Nemecku. Takze sa mal registrovat v Nemecku?

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Ociviste Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved.
    Ano oprava mas pravdu ide tam DIC.
    SZCO je slovensky a tomu pre koho to robit je Nemecka firma a jednalo sa o zateplovanie budovy v Nemecku. Takze sa mal registrovat v Nemecku?
    ...neviem, netuším, či sa nemal registrovať v D, treba zistiť (ja som tam dala tiež otáznik a nie bodku...). U nás, v CZ a AT sa nemusí...toto si každý štát upravuje po svojom....

    Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

    Ociviste
    tictac7 Pozri príspevok
    ...neviem, netuším, či sa nemal registrovať v D, treba zistiť (ja som tam dala tiež otáznik a nie bodku...). U nás, v CZ a AT sa nemusí...toto si každý štát upravuje po svojom....
    o.k. Dakujem za odpoved.

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    Prosím Vás, vie mi niekto povedať, že ak som poslala súhrnný výkaz ráno cez E-DANE, o ktorej mi nabehne akceptácia dokumentu do schránky na drsr.sk? Ďakujem!

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Monikov Pozri príspevok
    Prosím Vás, vie mi niekto povedať, že ak som poslala súhrnný výkaz ráno cez E-DANE, o ktorej mi nabehne akceptácia dokumentu do schránky na drsr.sk? Ďakujem!
    dôležité je či došla správa o prijatí. o akceptácii môže dôjsť aj za dva dni

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Mne sa podarilo včera večer podať súhrnný výkaz cez E-dane 2x po sebe. Poraďte mi, čo mám robiť?
    Mne sa to tiež už podarilo,išla som na daňový úrad za správkyňou a ona si to tam v systéme opravila.

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    Vedela som si vytlačiť správu o odoslaní dokumentu. "Dokument riadny SV od odosielateľa ..... za daňový subjekt .... bol odoslaný".
    Správu o akceptácii alebo odmietnutí doručia do schránky na portál DRSR.

    očičko je offline (nepripojený) očičko

    očičko
    Tiež som mala problém so súhrným výkazom, pomohli mi v call centre, pani bola milá a ochotná pomôcť, tak ma naviedla ako čo doinštalovať a podarilo sa.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Dnes im to trošku trvá, dlhšie načítavalo, ale podarilo sa mi ho podať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.