Zavrieť

Porady

Zvuk zvuk a len zvuk

No môj problém je nasledovne špecifický. Doma mám notebook a externu PCI expres creative extreme kartu. No ked zapnem prehrávanie hudby cez winnamp, best player alebo online radio z neteu tak to hrá OK. ALe cca po 3é minútach mi zvuk začne tak skreslene hrať ako by som mimoženšťanov počúval. Neviem čo už stým már robiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    andiablo Pozri príspevok
    No môj problém je nasledovne špecifický. Doma mám notebook a externu PCI expres creative extreme kartu.
    Ako tú externú PCI expres kartu máš pripojenú ak máš NTB.

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    nie ked ju vytiahnem tak mi nič nefunguje. Po vsunutí karty asi tak za 5 min my naskočia repraky na notebooku. 5.1 mi naskocia až ked reštartujem notebook

    MatoXVI je offline (nepripojený) MatoXVI

    MatoXVI
    a akú zvukovú kartu máš na doske ?? vieš problém može byť v tom že ta tvoja externá karta nie je obyčajná .. je tam silný OZ(operačný zosilnovač) zosilnuje zvuk a tie repraky ti chrčia preto lebo to proste nestíhajú skús si stiahnuť ovladače k tej zvukovej karte čo máš na doske či ti zvuk pojde normálne ..
    ak áno doporučujem kúpiť lepšie repráky ktoré to utiahnú alebo slabší zosik.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.