Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    emula1 Pozri príspevok
    ahojte,

    nakup toneru do tlaciarne, ktora je v majetku zauctujem na 511?
    Ak by to bola výmena toneru v tlačiarni, vtedy by to bolo služba-511, ale samotný nákup je nákupom materiálu-501.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kn-alka Pozri príspevok
    ja osobne všetko dávam na 501
    Ak je objedananá výmena toneru aj s jeho dodaním je službou-511.

    emula1 je offline (nepripojený) emula1

    emula1
    no toner sa samozrejme kupil na to, ze sa nasledne vymeni. neviem, vzdy sme to uctovali na 511, ale stretla som sa uz aj s nazorom ze na 501, tak teraz neviem..

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Na 511 účtujem vtedy, ak na bkočku resp. faktúre je uvedené oprava, výmena ......

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    emula1 Pozri príspevok
    no toner sa samozrejme kupil na to, ze sa nasledne vymeni. neviem, vzdy sme to uctovali na 511, ale stretla som sa uz aj s nazorom ze na 501, tak teraz neviem..
    To samozrejme áno, ale kupovali ste len toner, nie službu (jeho výmenu), takže samotný nákup na 501, ako som už uviedla vyššie.

    emula1 je offline (nepripojený) emula1

    emula1
    ok, tak to budem davat na 501

    a este v suvislosti s tymto, kam davate vodu do ostrekovacov do auta a pod. blbosti, tykajuce sa auta, tiez na 501. moja predchodkyna to tiez uctovala vsetko na 511 ako udrziavanie auta

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    áno, výmena toneru ide na 511, len to si nie každý môže dovoliť
    aspoň ja účtujem len malým podnikateľom, ktorí si vymieňajú toner sami

    pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

    pandorasbox
    emula1 Pozri príspevok
    ok, tak to budem davat na 501

    a este v suvislosti s tymto, kam davate vodu do ostrekovacov do auta a pod. blbosti, tykajuce sa auta, tiez na 501. moja predchodkyna to tiez uctovala vsetko na 511 ako udrziavanie auta
    platí ako s tonerom, pokiaľ ti to v servise dodajú a hned aj nalejú, tak 511, inak 501 ak si to kúpiš ty sám a naleješ. Na 511 dávaš iba výkon opravy a udržiavanie od iných subjektov aj s dodaním materiálu-ono totižto keď ti niečo opravia alebo iba udržujú, vždy použijú nejaký materiál k tomu. Treba si vytvoriť na 501 AU ako nákup auto a máš to pekne pokope.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.