Zavrieť

Porady

očistenie domu od mŕtvych duší

Možno sa to niekomu bude zdať smiešne ale mňa by zaujímalo ako by sa dalo z domu vyhnať ,,duchov´´... ide o starý dom kde žilo viacero generacii a aj viem o tom ze vela ludi tam zomrelo. No nemam pocit ze ich duše zomreli s nejakou ťažobou. Je to fakt divné ale pravidelne je počuť v izbách ako niekto chodí. Pár krát sa mi dokonca stalo ze ked som isla spať tak dvere boli otvorene a ráno sa záhadne zavreli.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ohlás najbližšieho farára, ten by ti mohol pomôcť...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

nnikka1 Pozri príspevok
Možno sa to niekomu bude zdať smiešne
Ani nie. Smiesne tvrdenie by bolo ''duchovia neexistuju, lebo to vedci nedokazali''.

nnikka1 Pozri príspevok
ale mňa by zaujímalo ako by sa dalo z domu vyhnať ,,duchov´´...
Ako vravi AlaNR, porozpravaj sa s fararom.

nnikka1 Pozri príspevok
ide o starý dom kde žilo viacero generacii a aj viem o tom ze vela ludi tam zomrelo. No nemam pocit ze ich duše zomreli s nejakou ťažobou. Je to fakt divné ale pravidelne je počuť v izbách ako niekto chodí. Pár krát sa mi dokonca stalo ze ked som isla spať tak dvere boli otvorene a ráno sa záhadne zavreli.
Nemohol byt vsak toto iba prievan (hlavne tie dvere)?
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Kultúra s očistením domu od mŕtvych duší má toľko spoločné, ako Arktída s tropickým dažďom. A rovnako aj zážitky z klinickej smrti, ktoré má vyľakajú vždy, keď na Porade idem za kultúrou.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ak tí duchovia sú "milí", treba s nimi hodiť reč, len tak,komunikácia nahlas pomáha proti strachu a zapáliť sviečky po dome...
Naposledy upravil pepsikova : 21.07.11 at 15:36
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Prehovorila som za seba, teda, za Petru Novú, nie za národ ...

Možno aj téma "o neprispôsobivých menšinách" by mala byť v kultúre. Veď medzi Rómmi je veľa umelcov!!!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ale, Pepsi!!! Prečo, by si mala mazať Tvoje príspevky. Moje, aj Tvoje sú rovnocenné. A že sú protikladné? Veď, nemôžme mať všetci rovnaký názor. A keď pripustíme, že kultúru možno chápať v tom najširšom zmysle slova, ale aj v užšom význame, potom môžeme mať obe pravdu.
Pepsi, jeden úsmev a do smrti dobré.
0 0
nnikka1 nnikka1

nnikka1 je offline (nepripojený) nnikka1

neviem ci farar je najlepší nápad kedže som neveriaca. A myslim si ze svetená voda je skor na zlých duchov... Ja by som skor bola zvedavá ci ma niekto podobné zážitky.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nnikka1 Pozri príspevok
neviem ci farar je najlepší nápad kedže som neveriaca. A myslim si ze svetená voda je skor na zlých duchov... Ja by som skor bola zvedavá ci ma niekto podobné zážitky.
SI neveriaca a veríš na duchov. To ako neide dokopy.
3 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Tweety Pozri príspevok
SI neveriaca a veríš na duchov. To ako neide dokopy.
Nesuhlasim. Nijako si to neodporuje.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
nnikka1 Pozri príspevok
Možno sa to niekomu bude zdať smiešne ale mňa by zaujímalo ako by sa dalo z domu vyhnať ,,duchov´´... ide o starý dom kde žilo viacero generacii a aj viem o tom ze vela ludi tam zomrelo. No nemam pocit ze ich duše zomreli s nejakou ťažobou. Je to fakt divné ale pravidelne je počuť v izbách ako niekto chodí. Pár krát sa mi dokonca stalo ze ked som isla spať tak dvere boli otvorene a ráno sa záhadne zavreli.
Duchovia budú žiť s tebou v dome, len ak budeš tomu veriť, skús zapáliť v tej miestnosti sviečku a keď si presvedčená o tom, že tvoje myšlienky sú rovnocenné so skutočnosťou, porozprávaj sa s ním a povedz mu, že sa ho bojíš. Ale buď presvedčená, že sa nemáš prečo báť, žiaden mŕtvy ti neublíži, čo sa nedá povedať o živých.
3 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Je to naozaj neprijemny pocit, ked to clovek citi. Mne po smrti mamky tiez nebolo vsetko jedno a to som sa urcite mrtvej mamky nebala, len som citila, ze je stale tu. Pes pozeral blbo na to iste miesto a vrcal a brechal. Kto to nezazije, tomu je to mozno na smiech. Vypalila som sviecky za pol roka asi tisic. No pomohla zadusna omsa, co som predtym neverila. Ale niekedy mam taky tlak na hrudi, viem, ze niekto tu je. Snazim sa s tym zit.Chcela som dat byt vysvetit, no to ani netusim ci sa da a ako.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

alaya1 Pozri príspevok
Je to naozaj neprijemny pocit, ked to clovek citi. Mne po smrti mamky tiez nebolo vsetko jedno a to som sa urcite mrtvej mamky nebala, len som citila, ze je stale tu. Pes pozeral blbo na to iste miesto a vrcal a brechal. Kto to nezazije, tomu je to mozno na smiech. Vypalila som sviecky za pol roka asi tisic. No pomohla zadusna omsa, co som predtym neverila. Ale niekedy mam taky tlak na hrudi, viem, ze niekto tu je. Snazim sa s tym zit.Chcela som dat byt vysvetit, no to ani netusim ci sa da a ako.
čoby sa nedalo.....
0 0
pandorasbox pandorasbox

pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

tiež nechodím do kostola a nepoznám silu a moc svätenej vody. ja osobne by som asi vyhľadala psychotronika, verím, že niečo je medzi nebom a zemou, čo sa nedá vedecky dokázať, ale sa nedá ani poprieť. treba si ale dávať pozor na takzvaných "psychotronikov"
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Sviečka odplašuje duchov? Hm. Tak skúsim aspoň na pár minút nemať domka horiacu, aby som aspoň raz ducha zazrela .
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

a od kedy sú mŕtve duše??? myslela som si, resp. som presvedčená, že duša je nesmrteľná......
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Paula Pozri príspevok
Sviečka odplašuje duchov? Hm. Tak skúsim aspoň na pár minút nemať domka horiacu, aby som aspoň raz ducha zazrela .
Sviecka pohlcuje negativnu energiu v priestore, tak ako aj sol .
1 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Možno som to už raz v niektorej téme písala. Môj syn keď mal asi 3 mesiace a už vnímal okolie tak za každým keď som pristúpila k postieľke sa ma zľakol a pritom sa vždy pozeral na jdno miesto. Tak sme boli za "istým" pánom, ktorý sa ma pýtal či sme kúpili byt po nebohom. NIe. Čie niekto v rodine v krátkej dobe nezomrel. Nie. A či nezomrel niekto blízky, ktorý sa ho nedožil. Áno. A bolo "čáry,máry" prišli sme domov a .....dieťa sa neľakalo ani sa nepozeralo na jedno miesto. Tiež mi to je záhadou. Aj keď som počula, že moja babka-keďže išlo u ňu mala také tie sklony či sa pozrela na človeka a prišlo mu "z oči" - mne sa to stalo pri nej tiež.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Paula Pozri príspevok
Sviečka odplašuje duchov? Hm. Tak skúsim aspoň na pár minút nemať domka horiacu, aby som aspoň raz ducha zazrela .
Podľa mňa, neuvidíš, aj keď do Vianoc nezapáliš žiadnu sviečku. Určite si ich odohnala na tri generácie dopredu a tri generácie dozadu.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Petra, moj postoj k tymto veciam bol dlhe roky podobny tvojmu, kym mi nezomrela mamka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať