Zavrieť

Porady

Posteľná bielizeň

Ahojte poraďáci, chcela by som si objednať nové posteľné obliečky. V katalógu píšu materiál: bavlna - biber. Neviete náhodou, čo to ten biber je? Bojím sa, aby to nebolo niečo ako flanel, lebo také určite nechcem. A neviete, kde sa dajú zohnať damaškové obliečky na predĺžený rozmer 140x220. Všade majú len klasické rozmery. Díky
Usporiadat
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

že, flanel je to
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ano biber je ako flanel (ten sa vyraba z vlny)

co sa tyka rozmeru daj si do googlu napr. "damask 140x220" - je tam dost obchodov
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ľubomír Pozri príspevok
že, flanel je to
Ale nie je to ten flanel, aký poznáme napr. z flanelových košieľ, je to príjemný materiál, dobrá je aj kombinácia flanel-satén.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jemný flanel:http://www.e-povleceni.com/product.a...ria=&PT_ID=682
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

biber: http://de.wikipedia.org/wiki/Biber_%28Stoff%29
2 0
majkaZA majkaZA

majkaZA je offline (nepripojený) majkaZA

Ďakujem za rýchle odpovede. Asi by bolo najlepšie to vidieť naživo. Ale nikde v obchodoch taký materiál nemajú. Chcela som to vyskúšať namiesto klasickej bavlny, lebo všetky obliečky z klasickej bavlny sa mi zdajú akési riedke, resp. štruktúra tkania je riedka a obliečky presvitajú.
0 0
majkaZA majkaZA

majkaZA je offline (nepripojený) majkaZA

ešte som našla materiál KRETÓN. Pozná to niekto?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Síce damaškové s takým rozmerom som nenašla, ale našla som stránku s takým rozmerom v bavlne :
http://www.lacneobliecky.sk/index.ph...ecky/bavlnene/
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

majkaZA Pozri príspevok
Ďakujem za rýchle odpovede. Asi by bolo najlepšie to vidieť naživo. Ale nikde v obchodoch taký materiál nemajú. Chcela som to vyskúšať namiesto klasickej bavlny, lebo všetky obliečky z klasickej bavlny sa mi zdajú akési riedke, resp. štruktúra tkania je riedka a obliečky presvitajú.
ja som v januári kupovala od:http://www.acko.sk/produkty/postelne-supravy.html, nie sú riedke neviem síce aké majú ceny na jedno paplony porovnateľné v iných obchodoch.ja som kupovala na dvoj paplóny.som spokoná kupovala, by som opäť
1 0
majkaZA majkaZA

majkaZA je offline (nepripojený) majkaZA

túto stránku poznám, už som odtiaľ aj objednala, ale moc nie som spokojná. Ako som už spomínala, tkanie sa mi zdá riedke a sú na dotyk (spoň pre mňa) tvrdé
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

majkaZA Pozri príspevok
túto stránku poznám, už som odtiaľ aj objednala, ale moc nie som spokojná. Ako som už spomínala, tkanie sa mi zdá riedke a sú na dotyk (spoň pre mňa) tvrdé
z toho Áčka? OK, 100ľudí 100 chutí.....
0 0
andreaska andreaska

andreaska je offline (nepripojený) andreaska

tu su krasne www.damasek.sk
0 0
zena77 zena77

zena77 je offline (nepripojený) zena77

Nuž - alebo kúpiť damašek a dať ušiť krajčírke.
0 0
zberba5 zberba5

zberba5 je offline (nepripojený) zberba5

Chcel by som priatelku prekvapit a kupit nejaku peknu postelnu bielizen nasiel som toto:
Luxusná obliečka tac gueen deluxe
avsak neviem ci sa jej to bude pacit a hlavne ci to bude "ladit" s nabytkom a celkovym vzhladom spalne (farba spalne biela/jedna strena cervena, farba nabytku a postele cierno-biela
Naposledy upravil zberba5 : 17.04.13 at 12:16
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A akú si vybral? Lebo výber je veľký.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aky rozmer paplonu mate?
0 0
zberba5 zberba5

zberba5 je offline (nepripojený) zberba5

-link som uravil tak aby zobrazoval tu obliecku, ktoru som vybral
-paplon mame 200x220 ale vankuse netusim, som si myslel, ze to su typizovane rozmery pre vsetky obliecky vankusov, nie ze este musim pozerat aj na to, aky velky vankus mam doma... na tom eshope maju obliecky na vankus aj 70x80cm ale take velke vankuse doma urcite nemame tak predpokladam ze to budu tie 50x70cm
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zberba5 Pozri príspevok
-link som uravil tak aby zobrazoval tu obliecku, ktoru som vybral
-paplon mame 200x220 ale vankuse netusim, som si myslel, ze to su typizovane rozmery pre vsetky obliecky vankusov, nie ze este musim pozerat aj na to, aky velky vankus mam doma... na tom eshope maju obliecky na vankus aj 70x80cm ale take velke vankuse doma urcite nemame tak predpokladam ze to budu tie 50x70cm
Veľkosť si vybral dobre, len na môj vkus mi tiger tam nepasuje. Ale farebne by to určite ladilo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No nechcem ti do toho kecat....ale za tu cenu...nemaš v zalohe nejake ine prekvapko
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať