Zavrieť

Porady

Erotická spodná bielizeň?

Chcela by som sa opýtať čo hovoríte na obchod s erotickou spodnou bielizňou. Korzety, košielky, kostýmy, župany..... nie podprsenky ani nohavičky. Potrebujem názor iných. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Erotická spodná bielizeň, tak ako si ju vymenoval, určite nebude postačovať k tomu, aby obchod mal slušný zisk.
    Jednoznačne by som pričlenila k tejto bielizni a oblečeniu ešte nejaký tovar
    / telovú kozmetiku, darčekové predmety, jednoducho je to vec názoru/, aby zákazníčka /ník/, ktorá si príde kúpiť erotickú bielizeň si mohla kúpiť i iný sortiment alebo naopak, keď si príde kúpiť kozmetiku, tak si kúpi aj bielizeń.

    sasenkak je offline (nepripojený) sasenkak

    sasenkak
    Ja by som práve naopak eroticku bielizen opustila a skôr by som som isla prave do tej klasickej spodnej bielizine, ale v XXL rozmeroch. Pri týchto velkostiach je naozaj biedny výber, vôbec sa nemyslí na to,že aj silnejsia alebo len zena s vacsím poprsím by rada exkluzívnu, kvalitnú a čipkovanu a neviemaku bielizen.Povacsine vo väčších rozmeroch konči vsetko pri bavlne.Znama ma takuto malu predajnicku (kamenný obchodík) a chodia k nej nakupovat zienky z okolitých okresov práve pre vyssie spomínaný problém.
    Naposledy upravil sasenkak : 18.05.11 at 17:04

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    scorpion131 Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať čo hovoríte na obchod s erotickou spodnou bielizňou. Korzety, košielky, kostýmy, župany..... nie podprsenky ani nohavičky. Potrebujem názor iných. Ďakujem
    Spodna bielizen,ale nie podprsenky a nohavicky?
    Kostymy,kosielky,ci zupany nie su spodna bielizen...

    Ak si chces ten obchod otvorit, tak porozmyslaj bud nad zmenou nazvu,alebo nad zmenou sortimentu

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    scorpion131 Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať čo hovoríte na obchod s erotickou spodnou bielizňou. Korzety, košielky, kostýmy, župany..... nie podprsenky ani nohavičky. Potrebujem názor iných. Ďakujem
    AJ tie dve, čo sú uvedené, že ich nebudeš predávať, patria medzi spodnú bielizeň, či?

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ja by som pribalil k sortimentu aj "eroticke pomocky" v najmoralnejsej forme (cokolada na telo, steklive pierka,..., nic z tvrdej erotiky asi)

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    scorpion131 Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať čo hovoríte na obchod s erotickou spodnou bielizňou. Korzety, košielky, kostýmy, župany.....
    No to je super, mne uz sa župan zacina parat...

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Tak toto mi príde asi tak veľkolepý nápad, ako otvoriť si pekáreň v ktorej nebudeš mať chlieb, rožky ani koláče.. Ale zato tam budeš robiť slané krekry.. To čo tam nechceš mať je práve to, čo v tejto kategórii tvorí minimálne 80 percent obratu.. Tvoj zámer nemá sebemenšiu logiku..

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    No ked mi nejaka pekna predavačka predvedie, budem chodiť na nakupy obdeň.

    Erotická spodná bielizeň?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.